Nalgesin S 275 mg x 30 tabliet

Kód: 8973
Neohodnotené
7,92 €
Tovar expedujeme do 1 - 7 dní
Môžeme doručiť do:
30.11.2022

Liek s účinkom proti zápalom, rovnako pomáha tlmiť bolesť rôzneho pôvodu, tlmí bolesť pri poúrazových, pooperačných stavoch,znižuje teplotu a zápal.

Balenie: 30 tabliet

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Nalgesin S je liek na zmiernenie rôznych druhov bolestí, na liečbu zápalových ochorení a znižovanie horúčky. Inhibíciou syntézy prostaglandínov pôsobí analgeticky, protizápalovo a antipyreticky. Tablety sa ľahko rozpúšťajú a preto je nástup účinku lieku veľmi rýchly.

Nalgesin S zmierňuje: · bolesť po úrazoch (podvrtnutia, pomliaždeniny); · pooperačné bolesti (v úrazovej chirurgii, ortopédii, gynekológii, čeľustnej chirurgii); · gynekologickú bolesť (bolesť a kŕče pri menštruácii, bolesť pri zavedení vnútromaternicového telieska); · bolesť hlavy, zubov; · migrénu; · bolesť chrbta.

Nalgesin S sa v prípade infekčných ochorení používa ako doplnková liečba na zmiernenie bolestí svalov a kĺbov, zápalu a zníženie horúčky. 

Obvyklá denná dávka je 1 tableta každých 8 až 12 hodín. Na úvod sa môže užiť dvojitá dávka, a to buď dve tablety naraz alebo sa druhá tableta môže užiť v hodinovom intervale po prvej.
Pacienti nad 65 rokov majú užívať 1 tabletu každých 12 hodín.

Pri samoliečbe by nemala byť presiahnutá denná odporučená dávka 3 tablety. Maximálna celková denná dávka je 6 tabliet.

Nevypĺňajte toto pole:
JD Avatar autora Dotaz 6.1.2022 19:08
Aku dobu sa moze pouzivat Nalgasin
Odpovedať