Milí zákazníci, objednávky, ktoré sme prijali postupne vybavíme a aj vrátime peniaze, ktoré nebude možné expedovať. Od 13.1.2023 objednávky prijímať nebudeme až do odvolanie za dôvodu náhleho ochorenia.

Avene Výživný krém pre intolerantnú pleť 50ml

Kód: 10860
Neohodnotené
24,10 €
Momentálne nedostupné

Okamžite upokojuje podráždenie a obnovuje hydrolipidický film pleti vďaka účinnej látke Parcérine ®. 

Balenie: 50 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

Okamžite upokojuje podráždenie a obnovuje hydrolipidický film pleti vďaka účinnej látke Parcérine ®. Znižujú kožnú reaktivitu, zaručuje účinnú a dlhodobú ochranu. Sterilná kozmetika so sebou nesie unikátnu bezpečnosť pre reaktívnu pleť.

Priaznivé účinky:

  • Výživný krém pre intolerantnú pleť obsahuje novú účinnú látku Parcerine, ktorá pôsobí proti podráždeniu a narušeniu kožnej bariéry.
  • Ochranný:Účinne a dlhodobo obnovuje ochrannú funkciu kožnej bariéry.
  • Vynikajúca znášanlivosť: Unikátne zloženie prípravkov s minimom starostlivo vybraných jemných účinných látok zaručuje dokonalú bezpečnosť.
  • Upokojujúce: Spojenie látky Parcerine a termálnej vody Avene pôsobí proti podráždeniu, upokojuje a zjemňuje. Znižuje kožnú reaktivitu, odstraňuje pocity pálenia a pnutia.

Je tento prípravok vhodný aj pre mňa?
Výživný krém pre intolerantnú pleť je najmä určený pre precitlivenú a podráždenú pleť: pleť prirodzene citlivá (svetlá, krehká, so sklonom k začervenaniu ... ), pleť podráždená v dôsledku agresívnych vplyvov (klimatické podmienky, prílišné čistenie, nevhodná kozmetika, ...)

Správne použitie:
Dokonale očistite tvár a krk čisitiacou pleťovou vodou pre intolerantnú pleť.
Krém aplikujte ráno a večer. Po použití odstráňte prebytočné množstvo prípravku a tubu opäť uzavrite.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: