Indonal woman cps 90 ks

Kód: 824
Neohodnotené
27,50 €
Tovar expedujeme do 1 - 7 dní
Môžeme doručiť do:
19.1.2022

Podporuje hormonálnu rovnováhu, posilňuje maternicu, prsia. Vhodný pri menštruácii, v období menopauzy.

Balenie: 90 kapsúl

Detailné informácie

Podrobný popis

Prípravok sa užíva v celku, nesmie sa hrýzť, drviť alebo rozpúšťať (pokiaľ to lekárnik povolí, je možné liek rozdeliť). Prípravok je potrebné zapiť (v prípade, ak to lekárnik povolí, je možné prípravok rozpustiť vo vode). Prípravok sa nesmie užívať alebo používať počas celej dĺžky tehotenstva

Nemá sa používať u žien vo fertilnom veku, pokiaľ nie sú chránené účinnou antikoncepciou.

Prípravok sa nesmie užívať v období dojčenia (v prípade nutnosti užitia nedojčiť).

Podávanie deťom a mladistvím mladším ako 18 rokov je kontraindikované.

Odporúčané dávkovanie ženám nad 30 rokov sa odporúča 1 – 2 kapsuly denne v 2 trojmesačných kúrach za rok. Ženy s hmotnosťou nad 70 kilogramov by mali užívať 3 kapsuly denne. Kapsuly užiť vcelku a zapiť dostatočným množstvom vody. V prípade výskytu nežiaducich účinkov prerušte užívanie a poraďte sa s lekárom. Pach produktu je charakteristický pre kapustovité rastliny a neznamená zhoršenú kvalitu produktu.

Nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy a pre osoby s precitlivenosťou na niektorú zo zložiek produktu a osoby, ktoré užívajú lieky na zníženie sekrécie žalúdočných štiav.
Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Uchovávajte na suchom a tmavom mieste pri teplote 10 – 25 °C.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: