Lovi Expert 3D odsávačka materského mlieka elektrická + Darček

Kód: 31508
Neohodnotené
Značka: LOVI
167,59 € –15 %
lovi elektricka odsavacka mlieka lekarenmoja sk
167,59 € –15 % 142,65 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
9.12.2022

Elektrická odsávačka mlieka Lovi 3D Expert. + Darčeky k odsávačke

590340712208359034071960775903407215648

Detailné informácie

Podrobný popis

Lovi Expert 3D elektrická odsávačka materského mlieka je profesionálny pomocník pri riešení problémov s laktáciou a odsávaním materského mlieka. Efektívne a jemne odsáva materské mlieko vďaka inovatívnej technológii 3D.

Technologicky vyspelý silikónový nadstavec veľmi tesne objíme bradavku. Tým, že pracuje s celým svojím povrchom, napodobňuje dvojfázový proces satia dieťaťa. Je efektívna a citlivá. Profesionálnu pomoc pri laktácii. Mäkká silikónová vložka používa novú 3D technológiu odsávania Silikónová vložka využíva celý svoj povrch.  

Dynamický cumlík lovi® Cumlík lovi je vyrobený z heterogenních silikonových vrstiev: tenká špička a pevná základňa. Dynamicky se prispôsobuje (naťahuje sa) satiu dieťaťa. Povzbudzuje svaly čeľustí k aktívnej činnosti. Mlieko nevyteká, dieťa ho musí aktívne sať. Pevná základňa zo silnejšieho silikónu umožňuje stabilnú oporu pre správne umiestnenie pier na cumlíku.   Príslušenstvo pre skladovanie mlieka Fľaša obsahuje tesniace disk, ktorým ju po odsatí materského mlieka uzavrite. Mlieko je chránené pred vyliatím a môže byť bezpečne uložené v chladničke.   

Napájanie zo siete alebo batériami Až 3 hodiny nepretržitého odsávania bez nabíjania batérie.   Dotykový panel a display Intuitívny dotykový panel a display poskytujú jednoduché používanie odsávačky materského mlieka.  Príslušenstvo pre ručné odsávanie Vďaka setu pre ručné odsávanie môžete jednoducho premeniť elektronickú odsávačku materského mlieka na ručné.  Obsah balenia: odsávačka materského mlieka s fľašou 150 ml, dynamický cumlík lovi® a tesniace disk pre uchovanie mlieka viečko so stupnicou na odmeranie tekutín adaptér elektronický dotykový panel silikónová hadička s konektormi set na ručné odsávanie materského mlieka sieťový adaptér stabilná základňa na fľašu kufrík náhradné diely: kábel, silikónové elementy, konektor vzorky vložiek do podprsenky lovi v rôznych farbách (béžová, čierna, biela)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: