Chicco Wellbeing detská dojčenská fľaša s otvorom, 240ml, zelená, od 4m+

Kód: TOW008405
Neohodnotené
Značka: Chicco
6,20 €
Vyprodáno
Navrhnutá tak, aby sa deti naučili samostatne piť. Tvar fľaše umožňuje dieťaťu chytiť ju na niekoľkých miestach. Dvojitá ergonomická rukoväť ideálna pre ruky malých detí.

Detailné informácie

Podrobný popis

Praktická pre matku aj dieťa.
Fľaša sa skladá z ochranného krytu pre maximálnu hygienu, vymeniteľného fyziologického cumlíka, a ľahko zostaviteľnej fľaše. Chicco WellBeing je vybavená fyziologickým silikónovým cumlíkom s rýchlym prietokom. Určené pre batoľatá staršie ako 4 mesiace. Mäkký a flexibilný cumlík uľahčuje striedanie dojčenia a pitia z fľaše s možnosťou návratu k dojčeniu. Široká a zaoblená základňa pomáha pri správnom chytení cumlíka a podporuje sací reflex.
Antikolikový systém.
Na lepšie a pokojné trávenie slúži antikolikový systém. Antikolické ventily zabraňujú prehltnutiu vzduchu, čím sa znižuje riziko koliky po kŕmení. Sametový povrch "Mum Effect".
Testované deťmi.
Testované deťmi, odporúčané mamami. Všetky časti fľaše sa dajú ľahko rozobrať a znova zložiť. Mäkký uzáver pomáha predchádzať kontaktu s nečistotami a zabraňuje rozliatiu kvapaliny. Cumlík môže byť nahradený ktoroukoľvek zo série WellBeing.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: