Milí zákazníci, objednávky, ktoré sme prijali postupne vybavíme a aj vrátime peniaze, ktoré nebude možné expedovať. Od 13.1.2023 objednávky prijímať nebudeme až do odvolanie za dôvodu náhleho ochorenia.

Aflamil 15 mg/g krém crm.der.1 x 60 g

Kód: 9918
Neohodnotené
5,36 €
Tovar expedujeme do 1 - 7 dní
Môžeme doručiť do:
8.2.2023

Krém sa používa na lokálnu liečbu zápalových a bolestivých ochorení.

Balenie: 60 g

Detailné informácie

Podrobný popis

Liek obsahuje liečivo aceklofenak, ktoré má analgetický (pôsobiaci proti bolesti), protizápalový a protireumatický účinok.

Krém sa môže používať v liečbe všetkých typov bolestivých a zápalových ochorení, vrátane úrazov a akútnych alebo chronických zápalových ochorení svalov a kostí, ako je vyvrtnutie, distenzia(natrhnutie svalových vlákien) , bolesť v krížoch, stŕpnutie šije, ako aj pri zápale tkanív v okolí kĺbov (periartritída), napríklad zápal šľachy, tenisový lakeť.

Dospelí: 1,5-2 g krému (to je približne 5-7 cm, pričom použitá dávka závisí od veľkosti postihnutej oblasti) sa má nanášať 3x denne.

Krém sa nanáša jemným masírovaním do postihnutej oblasti. Je určený len na vonkajšie použitie na neporušenú kožu. Nesmie sa aplikovať do očí alebo na iné sliznice, ani na otvorené lézie kože. Nesmie sa používať na podráždenú (ekzematóznu) kožu. Po aplikácii je nutné si umyť ruky, s výnimkou, keď sa liečená oblasť nachádza na rukách. Krém sa nesmie použiť pri okluzívnych bandážach.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: