Idelyn Beliema Effect PLUS tablety vaginálne 1x7 ks

Kód: 232
Neohodnotené
10,25 €
Tovar expedujeme do 1 - 7 dní
Môžeme doručiť do:
23.5.2022

Obnovujú a udržujú fyziologické pH. Vhodné vo všetkých prípadoch dočasnej zmeny vaginálnej flóry, spôsobenej tiež baktériami alebo kvasinkami.

Balenie: 7 ks

Detailné informácie

Podrobný popis

Prípravok je zdravotnícka pomôcka vhodná vo všetkých prípadoch dočasnej zmeny vaginálnej flóry.

Vaginálne tablety s laktobacilmi a s obsahom kyselinej mliečnej:

  • Obnovujú a udržujú fyziologické pH.
  • Vhodné vo všetkých prípadoch dočasnej zemny vaginálnej flóry, spôsobenej tiež baktériami alebo kvasinkami.
  • Môžu prispieť k redukcii svrbenia, vaginálneho výtoku a zápachu.
  • Rozpúšťajú sa počas niekoľkých minút.

Každá tableta obsahuje: Lactobacillus acidophilus (500 miliónov UFC), kyselinu mliečnu (15 mg titrovaných na 60%)

Tablety obsahujú živé laktobacily a kyselinu mliečnu, vďaka čomu obnovujú prirodzenú vaginálnu mikroflóru v prípade kvasinkovej aj bakteriálnej infekcie. Nielenže odstraňujú nepríjemné pocity pálenia ale tiež zastavujú vaginálny výtok a nepríjemný zápach. Rozpúšťajú sa už v priebehu niekoľkých minút.

Vaginálne tablety Idelyn Beliema s dvomi aktívnymi zložkami hoja vašu vagínu aj vtedy, keď netušíte čo je príčina vašej nepohody. Tak aby ste vy mohli byt opäť sama sebou!  

Použitie:

Odporúča sa použiť jednu tabletu najlepšie večer pred spaním, počas 10 dní nasledujúcich posebe. S desaťdňovou liečbou začnite pred začiatkom menštruačného cyklu alebo hneď po jeho skončení. Podľa posúdenia lekára môže liečba pokračovať až 20 dní.

Prípravok sa môže používať v opakovaných cykloch. Keď vyberáte tabletu z obalu, dávajte dobrý pozor, aby ste netlačili na stred tablety v blistri, pretože by sa mohla prelomiť. Aby ste správne a bezpečne vybrali tabletu, vyviňte mierny tlak na koniec zodpovedajúceho otvoru s tabletou alebo zatlačte na hliníkovú fóliu na zadnej časti blistra a tabletu vytiahnite. Tabletu použite ihneď po vybratí z blistra. Musíte ju zasunúť hlboko do vagíny, čím sa uľahčí jej rýchle rozpustenie. 

Upozornenie:

Neprekračujte odporúčané dávkovanie, pretože vyššie množstvo by mohlo viesť k vzniku nežiaducich účinkov. Prerušte používanie prípravku Beliema® Effect po 30 dňoch. Nepoužite prípravok, ak je originálny obal poškodený alebo ak sa výrobok príliš drobí. 

Prípravok uchovávajte mimo dosahu detí. Tento prípravok nepoužívajte v prípade jeho neznášanlivosti alebo v prípade známej precitlivenosti na jeho zložky. Každá tableta je určená na jednorazové použitie a vyberá sa z obalu tesne pred jej použitím. Tableta je určená na vaginálne použitie, neprehĺtajte ju ani nerozpúšťajte v ústach. V prípade tehotenstva alebo dojčenia sa poraďte s lekárom o správnom používaní prípravku.    

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie