Milí zákazníci, objednávky, ktoré sme prijali postupne vybavíme a aj vrátime peniaze, ktoré nebude možné expedovať. Od 13.1.2023 objednávky prijímať nebudeme až do odvolanie za dôvodu náhleho ochorenia.

Idelyn Beliema Effect PLUS tablety vaginálne 1x7 ks

Kód: 232
Neohodnotené
10,25 €
Tovar expedujeme do 1 - 7 dní
Môžeme doručiť do:
8.2.2023

Obnovujú a udržujú fyziologické pH. Vhodné vo všetkých prípadoch dočasnej zmeny vaginálnej flóry, spôsobenej tiež baktériami alebo kvasinkami.

Balenie: 7 ks

Detailné informácie

Podrobný popis

Prípravok je zdravotnícka pomôcka vhodná vo všetkých prípadoch dočasnej zmeny vaginálnej flóry.

Vaginálne tablety s laktobacilmi a s obsahom kyselinej mliečnej:

  • Obnovujú a udržujú fyziologické pH.
  • Vhodné vo všetkých prípadoch dočasnej zemny vaginálnej flóry, spôsobenej tiež baktériami alebo kvasinkami.
  • Môžu prispieť k redukcii svrbenia, vaginálneho výtoku a zápachu.
  • Rozpúšťajú sa počas niekoľkých minút.

Každá tableta obsahuje: Lactobacillus acidophilus (500 miliónov UFC), kyselinu mliečnu (15 mg titrovaných na 60%)

Tablety obsahujú živé laktobacily a kyselinu mliečnu, vďaka čomu obnovujú prirodzenú vaginálnu mikroflóru v prípade kvasinkovej aj bakteriálnej infekcie. Nielenže odstraňujú nepríjemné pocity pálenia ale tiež zastavujú vaginálny výtok a nepríjemný zápach. Rozpúšťajú sa už v priebehu niekoľkých minút.

Vaginálne tablety Idelyn Beliema s dvomi aktívnymi zložkami hoja vašu vagínu aj vtedy, keď netušíte čo je príčina vašej nepohody. Tak aby ste vy mohli byt opäť sama sebou!  

Použitie:

Odporúča sa použiť jednu tabletu najlepšie večer pred spaním, počas 10 dní nasledujúcich posebe. S desaťdňovou liečbou začnite pred začiatkom menštruačného cyklu alebo hneď po jeho skončení. Podľa posúdenia lekára môže liečba pokračovať až 20 dní.

Prípravok sa môže používať v opakovaných cykloch. Keď vyberáte tabletu z obalu, dávajte dobrý pozor, aby ste netlačili na stred tablety v blistri, pretože by sa mohla prelomiť. Aby ste správne a bezpečne vybrali tabletu, vyviňte mierny tlak na koniec zodpovedajúceho otvoru s tabletou alebo zatlačte na hliníkovú fóliu na zadnej časti blistra a tabletu vytiahnite. Tabletu použite ihneď po vybratí z blistra. Musíte ju zasunúť hlboko do vagíny, čím sa uľahčí jej rýchle rozpustenie. 

Upozornenie:

Neprekračujte odporúčané dávkovanie, pretože vyššie množstvo by mohlo viesť k vzniku nežiaducich účinkov. Prerušte používanie prípravku Beliema® Effect po 30 dňoch. Nepoužite prípravok, ak je originálny obal poškodený alebo ak sa výrobok príliš drobí. 

Prípravok uchovávajte mimo dosahu detí. Tento prípravok nepoužívajte v prípade jeho neznášanlivosti alebo v prípade známej precitlivenosti na jeho zložky. Každá tableta je určená na jednorazové použitie a vyberá sa z obalu tesne pred jej použitím. Tableta je určená na vaginálne použitie, neprehĺtajte ju ani nerozpúšťajte v ústach. V prípade tehotenstva alebo dojčenia sa poraďte s lekárom o správnom používaní prípravku.    

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: