BRAUN BRN-MGK5080 Multifunkčná súprava na holenie a strihanie 9 v 1

Kód: TOW012743
Neohodnotené
Značka: BRAUN
102,02 €
Vyprodáno
Multifunkčná súprava na úpravu vlasov Braun poskytuje optimálnu presnosť pri zastrihávaní a úprave brady a fúzov na tvári, ako aj vlasov na hlave. Vďaka inteligentnému príslušenstvu ju môžete ľahko používať 8 rôznymi spôsobmi.

Detailné informácie

Podrobný popis

Multifunkčná súprava zostrihu vlasov Braun MGK5080.
Zariadenie 9 v 1 na zastrihávanie fúzov a vlasov. V balení nájdete presné nástavce na hrebeňové strihanie 3 a 11 mm v 2 mm intervaloch, hrebeň na dlhú bradu a 13 mm nástavec v 2 mm intervaloch, pevné hrebene 1 a 2 mm, presný zastrihávač, zastrihávač do uší a nosa a holiaci strojček Gillette Fusion ProGlide s technológiou FlexBall. Sada okrem toho obsahuje doplnok na holenie celého tela.
Styling.
Dva vstavané hrebene prispôsobujú strojček 13 rôznym nastaveniam dĺžky v krokoch 2 mm, aby ste zaistili presné strihanie pri každom použití.
Presný zastrihávač a holiaci strojček Gillette Flexball vám umožní presne ostrihať okraje brady, aby ste mohli vytvoriť jedinečný štýl.
Inteligentný hrebeň na zastrihávanie vlasov poskytuje presnosť a kontrolu nad používaním. 
Účinne odstraňuje chlpy z uší a nosa bez ťahania alebo trhania.
Ultra ostré čepele.
Vysoká presnosť, vďaka ktorej vytvoríte svoj jedinečný štýl. Ultra ostré čepele vyrobené z nehrdzavejúcej ocele hladko strihajú aj dlhé a husté vlasy bez toho, aby sa cítili ťahané alebo trhané.
Spoľahlivá výdrž batérie.
100 minút nabíjania poskytuje 60 minút presného strihania. LED displej ukazuje stav nabitia batérie a nabíjania. 
Automatická regulácia napätia.
Multifunkčné zariadenie Braun sa automaticky prispôsobuje napätiu v rozmedzí 100 - 240 V. Toto zariadenie pracuje takmer v každej krajine na svete. V tomto modeli je možné rýchlo nabíjať batériu (5 minút nabíjania stačí na 5 minút prevádzky holiaceho strojčeka).
Plne umývateľný.
Jednoduché čistenie pod tečúcou vodou.

    Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

    Pridať komentár
    Nevypĺňajte toto pole: