FLAEM DELPHINUS Pneumatický piestový inhalátor s nebulizérom

Kód: TOW008389
Neohodnotené
Značka: FLAEM
104,58 €
Na sklade - doručenie do 6 dní
Môžeme doručiť do:
21.10.2021
Taliansky výrobok Delphinus Flaem Nuova SpA je určený pre pacientov všetkých vekových skupín. Vďaka nepretržitej prevádzke je nebulizér vhodný do zdravotníckych zariadení ako aj na domáce použitie. Iba 56 dB (A) zaisťuje tichú prevádzku prístroja. Nebulizér RF6 Plus disponuje dvoma režimami. Má pohodlnú rukoväť pre jednoduchú prepravu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pre pacienta každého veku, aj do zdravotníckych zariadení.
Taliansky výrobok Delphinus Flaem Nuova SpA je určený pre pacientov všetkých vekových skupín. Vďaka nepretržitej prevádzke je nebulizér vhodný do zdravotníckych zariadení ako aj na domáce použitie. Iba 56 dB (A) zaisťuje tichú prevádzku prístroja.
Dva režimy práce.
Nebulizér RF6 Plus disponuje dvoma režimami. Má pohodlnú rukoväť pre jednoduchú prepravu. Prístroj má tiež priehradku na odkladanie príslušenstva. Napájací kábel je umiestnený na zadnej strane zariadenia.
MMAD podľa nového štandartu.
MMAD podľa nového štandardu EN13544-1: 3,2 um. Respirovateľná frakcia <5 µm (FPF)%: 73% <5 um. Prevádzkový režim: nepretržitý.
Bohaté príslušenstvo.
Nebulizér sa v základnej zostave dodáva s bohatým príslušenstvom ako je kompresor, nebulizér RF6 Plus, detská maska, maska pre dospelých, náustok, vzduchová hadica, vzduchový filter, napájací kábel.
Technické údaje.
Prúd vzduchu z nebulizéra: 0,15 ml / min. Pracovný tlak z nebulizéra: 0,42ml / min. Maximálny tlak: 2,6 +/- 0,4 bar. Minimálny spravovaný objem: 2 ml. Maximálny podávaný objem: 8 ml.
Hmotnosť zariadenia: 2,1 kg.
Rozmery: 18 x 30 x 10 cm.
Záruka: 3 roky.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: