Chicco Set na zubnú hygienu - Kefka na ďasná a kefka na zuby

Kód: TOW004466
Neohodnotené
Značka: Chicco
6,14 €
Na sklade - doručenie do 6 dní
Môžeme doručiť do:
28.10.2021
Sada kefiek na ústnu hygienu Starostlivosť o ústnu hygienu zabezpečte už od prvých dní života dieťaťa.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sada už od prvých dní života.
Sada kefiek na ústnu hygienu Starostlivosť o ústnu hygienu zabezpečte už od prvých dní života dieťaťa. Predtým, ako sa objaví prvý zub, pravidelne čistite ďasná vášho dieťaťa pomocou kefky na prsty. Hneď ako sa objaví prvý zub, začnite používať zubnú kefku. Čistite si zuby krúživými pohybmi. Po každom jedle si vyčistite zuby dieťaťa, aby sa v ústach obnovilo správne pH. Umývajte zuby svojho dieťaťa do 3 rokov a postupne ich učte, ako sa majú čistiť. Obmedzte spotrebu sladkých výrobkov dieťaťom, najmä v noci a v situáciách, keď dieťaťu nemôžete čistiť zuby. Rodičia by mali byť dobrým príkladom pre svoje dieťa tým, že si pravidelne čistia zuby a povzbudzujú ich, aby napodobňovali ich činnosti.
Kefka na ďasná.
Malá zaoblená hlava kefky s masážnymi pupčekmi z veľmi mäkkej gumy prináša podráždeným ďasnám úľavu. Ideálne, keď dieťa cíti rastúcu potrebu hryzenia. Kryt zaisťuje bezpečné používanie kefky a udržuje ju v bezpečnej vzdialenosti od hrdla. Kefka uvoľňuje bolesť ďasien dieťaťa počas rastu zubov. Zvykne si tiež na každodennú starostlivosť o ústnu hygienu, pretože má tvar bežnej zubnej kefky. Zubná kefka.
Perfektná kefka na čistenie detských zubov vďaka malej hlave vytvorenej pre malé detské ústa a veľmi jemným vláknam šetrne čistiacim detské ďasná a zuby. Ergonomický tvar kefy uľahčuje držanie pre rodičov aj pre dieťa. Ideálne na čistenie prvých mliečnych zubov. Veľmi mäkké, zúžené vlákna jemne čistia ďasná dieťaťa a prvé zuby. Malá hlava s úzkym krkom vám umožní dostať sa na najhlbšie miesta v ústach dieťaťa. Ľahko sa používa vďaka ergonomickému tvaru, širokej protišmykovej rukoväti a označenému palcovému miestu.

Dodatočné parametre

Kategória: Kefky a doplnky pre deti
Zubná kefka: Zubná kefka
Určenie: detské
Tvrdosť: Soft

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: