CONTROL RETARD Kondómy pre oneskorenú ejakuláciu, 24ks

Kód: TOW013710
Neohodnotené
Značka: CONTROL
11,47 €
Na sklade - doručenie do 6 dní
Môžeme doručiť do:
28.9.2021
Control Retard je kondóm potiahnutý zvnútra špeciálnou vrstvou benzocaine potlačujúcou ejakuláciu, ktorá vám umožňuje predĺžiť pohlavný styk a užiť si potešenie dlhšie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Špeciálna vrstva potláčajúca ejakuláciu.
Control Retard je prírodný kondóm potiahnutý zvnútra špeciálnou vrstvou benzokaínu, ktorý vám umožňuje predĺžiť pohlavný styk a užívať si potešenie dlhšie. Kondom Control Retard je vyrobený z prírodného latexu, má anatomický tvar a nerovnobežné hladké steny, je priehľadný a má tiež rezervoár a zvlhčovač, ktorý zaisťuje maximálne potešenie pri zachovaní plnej bezpečnosti pri používaní. Technológia Adapta.
Anatomický tvar a rovnobežné, hladké steny, prírodná farba, s rezervoárom a zvlhčovacím činidlom s benzocaine vám umožňuje cítiť sa maximálnym komfortom a uľahčuje používanie produktu. Kondóm má hladkú textúru steny a je priehľadný. Štandardný zvlhčovač na báze silikónu uľahčuje penetráciu. Vo vnútri potiahnutý 4,5% benzokaínom. Kondóm CONTROL RETARD má dĺžku 190 mm, priemer 54 mm a je účinný ako antikoncepčný prostriedok, ako aj ako ochrana pred pohlavne prenosnými chorobami.
Balenie 24 ks.
Produkt sa ponúka v praktickom, ľahko otvárateľnom obale s 24 kondómami.
Ostatné údaje.
-
Typ - penová ejakulácia
-Značka - Control
-Materiál - prírodný latex
-Chuť- neutrálna
-Priemer - 54 mm
-Dĺžka -190 mm
-Hrúbka steny - 0,07 mm
Ďalšie vlastnosti.
Vnútorné pokrytie benzokainom v koncentrácii 4,5% , anatomický tvar v technológii Adapta.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: