Milí zákazníci, objednávky, ktoré sme prijali postupne vybavíme a aj vrátime peniaze, ktoré nebude možné expedovať. Od 13.1.2023 objednávky prijímať nebudeme až do odvolanie za dôvodu náhleho ochorenia.

A-Derma Pain Dermatological mydlo 100 g

Kód: 7362
Neohodnotené
5,94 €
Tovar expedujeme do 1 - 7 dní
Môžeme doručiť do:
8.2.2023

Super mastná umývacia kocka bez mydla umožňuje veľmi šetrné očistenie tých najcitlivejších typov pokožky a súčasne dopomáha aj k jej zjemneniu a ochrane. Jej prirodzené pH prispôsobené pH pokožky je veľmi dobre tolerované.

Produkty s ovseným mliekom RHEALBA sú určené pre silne reaktívnu a podráždenú pokožku. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis produktu

A-DERMA Pain Dermatologique - Umývacia kocka z kategorie Liečebná kozmetika a opaľovacie prípravky | Liečebná kozmetika na atopický ekzém a citlivú pokožku.

Výrobca: A-derma.

Obsah: 100 g

Super mastná umývacia kocka bez mydla umožňuje veľmi šetrné očistenie tých najcitlivejších typov pokožky a súčasne dopomáha aj k jej zjemneniu a ochrane. Jej prirodzené pH prispôsobené pH pokožky je veľmi dobre tolerované. Produkty s ovseným mliekom RHEALBA sú určené pre silne reaktívnu a podráždenú pokožku. Upokojujúce a protizápalové účinky ovsa sú známe už dlho. Ovos bol hojne využívaný k príprave kašovitých obkladov pre upokojenie podráždenej pokožky. Ovos RHEALBA bol vybraný kvôli svojim vlastnostiam z viac ako 80 odrôd ovsa, je pestovaný pod prísnou a dôkladnou kontrolou. Jeho výťažky sa vyznačujú vysokou čistotou, dodávajúcou prípravkom A-DERMA vysokú kvalitu a účinnosť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: