Dr.Theiss Švédske kvapky 500ml

Kód: 1807
Neohodnotené
15,99 €
Tovar expedujeme do 1 - 7 dní
Môžeme doručiť do:
29.10.2021

Dr. Theiss Švédske kvapky je bylinný liehový extrakt.

Balenie: 500 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

Dr. Theiss Švédske kvapky je bylinný liehový extrakt - výživový doplnok (perorálny/ dermálny roztok), ktorý sa môže používať vnútorne pri zažívacích ťažkostiach, alebo zvonka pri bolestiach svalov a kĺbov, poštípaní hmyzom. Dr. Theiss Švédske kvapky sú určené len pre dospelých.

Charakteristika: Dr.Theiss Schwedenbitter je perorálny/ dermálny roztok používaný vnútorne ako pomocný liek pri žalúdočnej nevoľnosti, pri poruchách trávenia, na zvýšenie chuti do jedla, na zvýšenie činnosti čriev a pri zápche. Zvonka sa používa ako obklad pri reumatických bolestiach kĺbov, bolestiach šliach a svalov po presilení a pri zápaloch, pri bodnutí hmyzom.

Nepoužívajte: Neužívajte Dr.Theiss Schwedenbitter perorálny/ dermálny roztok vnútorne ani zvonka, keď ste precitlivený na niektoré liečivo, alebo niektorú z ďalších zložiek Dr.Theiss Schwedenbitter. Liek sa nesmie vnútorne užívať pri hnačke, pri poruche pečeňových funkcií, pri žalúdkových a dvanástníkových vredoch, pri nepriechodnosti čriev, akútnych infekčných ochoreniach čriev, zápalových chorobách čriev, napr. Crohnovej chorobe, ulceróznej kolitíde, appendicitíde a bolestiach brucha neznámeho pôvodu. Nesmie sa taktiež užívať pri epilepsii a poruchách mozgových funkcií. Liek Dr.Theiss Schwedenbitter sa nesmie podávať deťom a mladistvým do 18 rokov a osobám s alkoholovou závislosťou.

Tehotenstvo a dojčenie: Vnútorne sa Dr.Theiss Schwedenbitter nesmie užívať v tehotenstve a pri dojčení, pretože nie sú ukončené toxikologické testovania. Liek predstavuje zdravotné riziko pre tehotné a dojčiace ženy.

Použitie: Vnútorné užívanie: Zvyčajná dávka pre dospelých je jedna čajová lyžička 3 - 4x denne s odstupom 5 hodín v šálke bylinkového čaju. Čaj sa pije pomaly. Liek sa má užívať najviac 14 dní. Potom odporúčame najmenej na 10 dní užívanie prerušiť. Nadmerné užitie lieku vyvoláva aj laxatívny účinok

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: