Milí zákazníci, objednávky, ktoré sme prijali postupne vybavíme a aj vrátime peniaze, ktoré nebude možné expedovať. Od 13.1.2023 objednávky prijímať nebudeme až do odvolanie za dôvodu náhleho ochorenia.

Lekarenmoja.sk

Patríme do združenia lekární Moja lekáreň naším cieľom je ponúknuť pacientom kvalitné farmaceutické výrobky a poradenské služby za pomoci vzájomnej spolupráce lekárnikov a výrobcov. Nechajte si Vaše produkty doviesť domov. Rýchle doručenie až k Vám domov, na odberné miesta po celej SR. V lekárňach označených logom  Moja lekáreň nájdete odborné poradenstvo so špeciálnym zameraním na geriatrických pacientov.

 

5ca6395b80e80c3f59cf56838a84a01b_slide-6

Lekárne, zapojené do projektu Moja lekáreň, sú schopné poskytnúť pacientom kvalitnejšie produkty za výhodnejšiu cenovú ponuku. Cenovo zvýhodnené produkty sú zverejnené na spoločnom virtuálnom e-shope www.lekarenmoja.sk alebo v sezónnych letákoch a brožúrach v lekárňach. 

Pacient má možnosť si vybraný produkt objednať cez náš e-shop www.lekarenmoja.sk a vyzdvihnúť si ho osobne v lekárni Mojalekáreň Extra, Hviezdoslavova trieda 650, Nitra - Klokočina. Objednané produkty budú pre pacienta pripravené ihneď k odberu. Pacient má možnosť sa poradiť s odborníkom v lekárni.

98a706abdd26cf9371bd7a09b9845dc3_slide-4

 Medzi náš najpredávanejší produkt patrí: 

Zeen Collagen vrecúška s príchuťou citrónu 30 x 7,2 g, viac informácii získate tu

zeen_kolagen_lekarenmoja_sk