Milí zákazníci, objednávky, ktoré sme prijali postupne vybavíme a aj vrátime peniaze, ktoré nebude možné expedovať. Od 13.1.2023 objednávky prijímať nebudeme až do odvolanie za dôvodu náhleho ochorenia.

AESCIN Vulm 20 tabliet

Kód: 12129
Neohodnotené
2,60 €
Momentálne nedostupné

Aescin VULM® je výživový doplnok s obsahom prírodnej látky aescin vo forme rastlinného extraktu pagaštanu konského

Balenie: 20 tabliet

Detailné informácie

Podrobný popis

Napomáha znižovať tvorbu opuchov

Napomáha zvládať ťažkosti sprevádzajúce postihnutie žíl:

Pocit unavených a bolestivých nôh

Pocit opuchnutých nôh

Napomáha pri hemoroidoch

Odporúčaná denná dávka je 1x denne 1 tableta. Tablety užiť v celku, najlepšie po jedle a zapiť dostatočným množstvom tekutiny.

Zloženie aescínu VULM® sme zvolili na základe skúseností s používaním alfa aescínu v praxi a na základe skúseností s používaním liekov obsahujúcich túto účinnú látku. Aescin VULM® je vyrábaný v priestoroch, ktoré spĺňajú najprísnejšie požiadavky Štátneho ústavu pre kontrolu liečiv na výrobu liekov.

Akú účinnú látku obsahuje Aescín VULM® a na čo sa používa?

Alfa aescín obsiahnutý v extrakte z pagaštanu konského je látkou obsiahnutou v celej rade liekov. Klinickými studiemi1,2 aj dlhoročným používaním bola preukázaná jeho silná účinnosť proti zápalom a opuchom. Navyše má aj venoprotektivní účinky.

Použitie alfa aescínu: pri zvládaní lokálnych opuchov a zápalov (úrazy, operácie, zubné zákroky) podporuje vstrebávanie hematómov (krvných podliatin) u pacientov trpiacich chronickou žilovou nedostatočnosťou (pocit ťažkých, bolestivých nôh, varixy, ..) alebo hemoroidy pri zápaloch častí pohybového aparátu - zápaly šľachových puzdier, ...

Hlavnou výhodou alfa aescínu je jeho protizápalový účinok, ktorý nie je sprevádzaný nežiaducimi účinkami napr. Podráždením tráviaceho traktu (žalúdočná sliznica), ako je tomu u iných liekov.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: