Milí zákazníci, objednávky, ktoré sme prijali postupne vybavíme a aj vrátime peniaze, ktoré nebude možné expedovať. Od 13.1.2023 objednávky prijímať nebudeme až do odvolanie za dôvodu náhleho ochorenia.

Cartylis - hydrolyzovaný kolagén (28 x 25ml)

Kód: 28781
41 hodnotení
Značka: APTISSEN S.A.
65 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
8.2.2023

Výživový doplnok s hydrolyzovaným kolagénom (10g), vitamínmi (C, D, E) a selénomCartylis je doplnok stravy, ktorý možno pridať do jedál alebo nápojov. Okrem kolagénu obsahuje veľa pomocných látok – napríklad vitamín C, podporujúci vstrebávanie kolagénu. Systematické používanie zlepšuje pevnosť, pružnosť a hydratáciu pokožky a spomaľuje procesy starnutia v tele.

Detailné informácie

Podrobný popis

Funkcia

 

Hladká koža, pružné kĺby a silné kosti po tridsiatke? Samozrejme. Ak sa spriatelíte s kolagénom. Ovplyvňuje nielen krásu, aj keď v rámci starostlivosti je najčastejšie spomínaná. Tento cenný proteín, ktorý je kľúčovým stavebným kameňom pokožky, je zodpovedný za udržiavanie súdržnosti, pevnosti v ťahu a pružnosti šliach. Ovplyvňuje hladké fungovanie kĺbov. Používa sa na výrobu húb, ktoré sú užitočné pri liečbe popálenín a pri prevencii ochorení spojivového tkaniva. A to nie je koniec, pretože má tiež pozitívny vplyv na nervový a imunitný systém.

Až do veku 24-25 rokov produkuje ľudské telo veľmi veľké množstvo kolagénu. Neskôr produkcie z roka na rok klesá a proteín stráca svoju kvalitu – je menej elastický a kompaktný. Preto je nutná externá podpora. Okrem veku faktory, ktoré majú deštruktívny vplyv na stav kolagénu, zahŕňajú: fyzické cvičenie vedúce k zraneniu, vystavenie UV žiareniu, stres, nedostatočná aktivita na čerstvom vzduchu (hypoxia) a tiež diéta s nízkym obsahom vitamínov C, A, E, železa a vápnika , ktoré uľahčujú syntézu kolagénu v krvi.

Cartylis je doplnok stravy, ktorý možno pridať do jedál alebo nápojov. Okrem kolagénu obsahuje veľa pomocných látok – napríklad vitamín C, podporujúci vstrebávanie kolagénu. Systematické používanie zlepšuje pevnosť, pružnosť a hydratáciu pokožky a spomaľuje procesy starnutia v tele.

Zloženie:

čistená voda, hydrolyzovaný kolagén, kyselina citrónová, fruktóza, y-cyklodextríny, kyselina askorbová (vitamím C), príchute, DL-alfa-tokoferylacetát (vitamín E), selénan sodný, cholekalciferol (vitamín D), konzervanty (sorbát draselný a sodík benzoát sodný)

Použitie a dávkovanie

Vypiť 1 fľaštičku denne, ideálne pred raňajkami, po dobu 12 týždňov (3 balenia). Dlhodobejším pravidelným užívaním zvýšite účinok.
Pred použitím pretrepať. Prípravok je možné zmiešať s vodou alebo džúsom.

Upozornenie!

Neobsahuje: sladidlá, lepok, mliečne výrobky, umelé farbivá

Nenahrádza pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Neprekračujte doporučenú dennú dávku. Uchovávejte mimo dosah detí. Možná prítomnosť častíc na dne fľaštičky je spôsobená vysokou koncentráciou aktívnych zložiek a nemá vplyv na kvalitu produktu. Pokiaľ ste tehotná alebo dojčíte, vyžiadajte si stanovisko lekára.

 

Viac informácií získate na stránke produktu

www.cartylis.sk

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: