GS Condro Diamant 60 tabliet

Kód: 14972
22,42 € –25 %
gs condro diamant ilieky com
22,42 € –25 % 16,74 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
13.12.2021

Jediný prípravok,ktorý sa stará nielen o kĺbove chrupavky, ale tiež vďaka revolučnému komplexu FORTESCIN aj o okolie kĺbu: kĺbové puzdrá, väzy a šľachy.

Balenie: 60 tabliet

Detailné informácie

Podrobný popis

Ako 1. a jediný prípravok v SR stará nielen o kĺbovej chrupavky, ale tiež vďaka revolučnému komplexu FORTESCIN o okolí kĺbu: kĺbové puzdrá, väzy a šľachy.

Maximálna starostlivosť

Základom všetkých kĺbových prípravkov GS

Condro® je glukosamín sulfát - základný stavebný molekula tzv. Proteoglykanu - látok prirodzene zaisťujúcich pružnosť a zároveň výživu kĺbovej chrupavky. Je tiež základnou súčasťou kĺbového mazu.

V prípravku GS Condro® novej generácie je v dennej dávke obsiahnuté 1600 mg čistého glukosamín sulfátu v garantovanej kvalite Clini-Q®.

Originálna kvalita Clini-Q® je zárukou správneho a vždy rovnakého obsahu čistého glukozamín sulfátu v dennej dávke.

Revolučný komplex FORTESCIN® je kombinácia:

Špeciálne látky aescínu (extrakt Aesculus hippocastanum) v dennej dávke 40 mg. Aescín prispieva ku správnémukrevnímu zásobenie kĺbových puzdier, väzov a šliach. Tiež prispieva k zlepšeniu obehu telových tekutín na úrovni jednotlivých tkanív (mikrocirkulácia tkanív).

Vitamínu C v dennej dávke 12 mg, ktorý je dôležitý pre správnu tvorbu pevnej kolagénne siete chrupaviek a meniskov.

Vďaka tomuto novému zloženiu GS Condro® novej generácie podporuje nielen správnu funkciu kĺbového, ale aj spojivového aparátu.

S GS Condro® novej generácie stačí na dosiahnutie žiaduceho efektu užívať 1 × denne len 2 tablety, deti od 12 rokov 1 tabletu denne. Tablety je možné užívať naraz alebo v dvoch denných dávkach.

Tablety možno užiť kedykoľvek počas dňa, najlepšie s jedlom alebo po jedle a zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Možné je užívať aj 2 × denne 1 tabletu.

Z podstaty účinných látok vyplýva, že priaznivé pôsobenie sa môže prejaviť iba pri pravidelnom dlhodobom užívaní, preto jevelmi dôležité užívať GS Condro ® novej generácie aspoň 2 mesiace. Dvojmesačnú kúru opakujte 3 × ročne. Pre maximálny účinok je vhodné užívať prípravok trvalo, najmä ak sú kĺby silno namáhané.

Viac informácií na www.condro.cz

Nutričná zložka v 1 tablete v 2 tabletách % RVH v 2 tabletách

Kryštalický glukosamín sulfát.2KCl 1061,3 mg 2122,6 mg (zodpovedá čistému glukosamín sulfátu Clini-Q®) 800 mg 1600 mg

Aescín 20 mg 40 mg

Vitamín C 6 mg 12 mg 15

RVH - referenčná výživová hodnota denného príjmu u dospelých * - RVH nebola stanovená

Odporúčané dávkovanie: 1 × denne 2 tablety, deti od 12 rokov 1 tabletu denne. Možné je užívať aj 2 × denne 1 tabletu.

Iné odporúčania:

Tablety môžete užívať naraz alebo rozdelene do dvoch denných dávok, najlepšie s jedlom alebo po jedle a zapiť dostatočným množstvom tekutiny.

Tablety je možné drviť. Prípravok nie je určený pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Skladujte mimo dosahu detí. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy.Výrobek je bez cukru, bez laktózy a bez lepku.

Uchovávanie:

Uchovávajte v suchu pri teplote 10-25 ° C. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením.

Údaje o hmotnosti a veľkosti balenia: 120 tabliet - 186 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: