Fever Mates cooling chladivé náplasti pre deti mebiband 6 ks

Kód: 11163
Neohodnotené
8,50 €
Momentálne nedostupné

Chladivé hydrogélové náplaste sú navrhnuté pre choré deti, s cieľom poskytnúť okamžité ochladenie a úľavu pre horúce a rozhorúčené dieťa.

Balenie: 6 náplastí

Detailné informácie

Podrobný popis

Chladivé hydrogélové náplaste sú navrhnuté pre choré deti, s cieľom poskytnúť okamžité ochladenie a úľavu pre horúce a rozhorúčené dieťa. Chladivá úľava po dobu až 8 hodín. Môžu sa používať vždy, keď sa vyžaduje schladenie napr. pri bolestiach hlavy alebo horúčke.

Použitie

 

Používajte len podľa pokynov na obale výrobku. Len na vonkajšie použitie.
1. Pokožka musí byť čistá a suchá pre účinnú priľnavosť. Nepoužívajte na žiadnu oblasť s vlasmi.
2. Odstráňte hydrogélovú fóliu z vrecka, odstráňte ochrannú fóliu a naneste lepiacu stranu náplaste na kožu. Ak je to potrebné, nastrihajte si náplasť s nožnicami na vhodnú veľkosť.
3. Nepoužitú hydrogélovú náplasť uchovávajte vo vrecku. Vrecko sa dá opätovne utesniť, aby sa zabránilo vysušeniu nepoužitých náplasti. Uchovávajte vrecko na chladnom a suchom mieste. Na zvýšenie chladiaceho účinku môže byť vrecko s uzatvoretou hydrogélovou náplasťou uložené v chladničke - neuchovávajte v mrazničke. Použite každú náplasť len ​​jedenkrát.
 

Upozornenie: 

Nepoužívajte na rany alebo na podráždenú, poškodenú, opálenú alebo veľmi citlivú pokožku. Určené ako chladivá úľava na zmiernenie horúčky - nie je to liek. Vyhýbajte sa priamemu kontaktu s očami. Nikdy neumiestňujte gélovú náplasť na alebo nad nos alebo ústa dieťaťa.
Hydrofilné náplaste FeverMates neznížia telesnú teplotu dieťaťa. Pri prechladnutí alebo potení môže mať dieťa horúčku - v tomto prípade skontrolujte teplotu. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste. 
Spomínaný predmet je zdravotnícka pomôcka, nie hračka. Ak má dieťa 36 mesiacov alebo je mladšie, musí byť vždy pod dozorom a nesmie zostať samé so spomínaným predmetom. Udržujte mimo dosah detí.
 

Informácia od dodávateľa

Bezproblémová (“bezstresová”) chladivá úľava po dobu až 8 hodín.
Fevermates chladivé hydrogélové náplaste sú navrhnuté pre choré deti, s cieľom poskytnúť okamžité ochladenie a úľavu pre horúce a rozhorúčené dieťa.
FeverMates chladivé hydrogélové náplaste sa môžu používať vždy, keď sa vyžaduje schladenie napr. pri bolestiach hlavy a horúčke.
S chorými deťmi to bude rovnako jednoduché ako napočítať do 1-2-3!
1. Pokožka musí byť čistá a suchá pre účinnú priľnavosť.
Nepoužívajte na žiadnu oblasť s vlasmi.
2. Odstráňte hydrogélovú fóliu z vrecka, odlúpnite a odstráňte ochrannú fóliu a naneste lepiacu stranu náplaste na kožu. Ak je to potrebné, nastrihajte si náplasť s nožnicami na vhodnú veľkosť.
3. Nepoužitú hydrogélovú náplasť uchovávajte vo vrecku. Vrecko sa dá opätovne utesniť, aby sa zabránilo vysušeniu nepoužitých náplasti. Uchovávajte vrecko na chladnom a suchom mieste. Na zvýšenie chladiaceho účinku môže byť vrecko s uzatvoretou hydrogélovou náplasťou uložené v chladničke - neuchovávajte v mrazničke. Použite každú náplasť len ​​jedenkrát, aby ste dosiahli čo najlepšie výsledky a hygienu.
Opatrenia
Nepoužívajte na rany alebo na podráždenú, poškodenú, opálenú alebo veľmi citlivú pokožku
• používajte len podľa pokynov • len na vonkajšie použitie •určené ako chladivá úľava na zmiernenie horúčky • nie je to liek • •vyhýbajte sa priamemu kontaktu s očami a nepríjemným pocitom •Hydrofilné náplaste FeverMates neznížia telesnú teplotu dieťaťa •Pri prechladnutí alebo potení môže mať dieťa horúčku - v tomto prípade skontrolujte teplotu •Uchovávajte na chladnom a suchom mieste.
Nebezpečenstvo udusenia 
• Spomínaný predmet je zdravotnícka pomôcka, nie hračka• Nikdy neumiestňujte gélovú náplasť na alebo nad nos alebo ústa dieťaťa.• Ak má dieťa 36 mesiacov alebo je mladšie, musí byť vždy pod dozorom a nesmie zostať samé so spomínaným predmetom • Udržujte mimo dosah detí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie