Generica SanguiFLOW 10 tabliet

Kód: 11610
Neohodnotené
4,17 €
Tovar expedujeme do 1 - 7 dní
Môžeme doručiť do:
6.8.2021

Doplnok stravy s obsahom brusnicového extraktu CRANMAX ®, inulínu a živých bakteriálnych kultúr (BB longum, LB acidophillus, LB casei).

Balenie: 10 tabliet

Detailné informácie

Podrobný popis

  • CRANMAX ® je vysoko koncentrovaný extrakt, ktorý sa získava z celého ovocia (z 34 kg čerstvých brusníc), a tak poskytuje plné spektrum účinných látok z brusníc. Hoci proanthokyanidíny (PAC) sú zvyčajne považované za hlavné aktívne zložky brusníc, ďalšie aktívne zložky, ako antokyany, polyfenoly a triesloviny, hrajú tiež úlohu v prevencii infekcii močových ciest a adhéziu baktérií na stenách močových ciest.
  • 500 mg extraktu CRANMAX ® obsahuje 36 mg PAC
  • Špeciálna ochranná technológia BioShield ® predstavuje ochranný obal z brusnicových vlákien, ktorý chráni účinnej látky pred žalúdočnou kyselinou. Postupné uvoľňovanie účinných látok umožní dokonalé vstrebávanie a predĺženie účinku.
  • Živé bakteriálne kultúry sú chránené proti vplyvom žalúdočných a žlčových kyselín vďaka technológií mikroenkapsulácia.

Odporúčané dávkovanie:

1 kapsula 2x denne po dobu minimálne 2 týždňov, pokračovacia dávka je 1 kapsula denne, zapiť dostatočným množstvom vody.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: