IDELYN Urinal Sirup 150 ml

Kód: 329
Neohodnotené
9,18 €
Tovar expedujeme do 1 - 7 dní
Môžeme doručiť do:
17.8.2022

IDELYN Urinal pomáha pri  zápaloch a infekciách močových ciest. 

Balenie: 150 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

Charakteristika

Urinal SIRUP

Obsahuje aktívnu zložku NutriCran®, kvalitný koncentrát sušenej šťavy pripravený špeciálnym postupom z brusníc veľkoplodých (Vaccinium macrocarpon). Štúdie in vitro preukázali antiadhézny účinok moču na uropatogénne baktérie po konzumácii brusnicových produktov.*

Zloženie výrobkov Urinal zaručuje účinný obsah celkového množstva fenolových komplexov, bioflavonoidov a iných prírodných látok, ktoré sú zárukou vysokej kvality a účinnosti. Množstvo extraktu v maximálnej dennej dávke (15 ml) zodpovedá minimálne 37 500 mg plodov brusníc.

Urinal SIRUP je pre svoju formu zvlášť vhodný pre deti už od 1 roka. Môžu ho však užívať aj dospievajúce deti a dospelí, ktorým robí prehĺtanie tabliet problémy. Veľkou výhodou prípravku

Urinal SIRUP je možnosť užívať ho i v tehotenstve a počas dojčenia, odporúčame však konzultáciu s lekárom.
Urinal SIRUP je možné užívať spolu s antibiotikami.

Urinal SIRUP obsahuje len bezpečné prírodné látky.

* Vyjadrenie Európskeho úradu pre bezpečnosť potravín (EFSA): EFSA-Q-2008-117

Upozornenie:

V prípade pretrvávajúcej akútnej infekcie s vysokou teplotou a v prípade, že sa tieto príznaky nezmiernia do 48 hodín, je potrebná konzultácia s lekárom. Urinal SIRUP nie je náhradou antibiotík. V prípade akútnej močovej infekcie sa môže používať spoločne s antibiotikami.

Použitie

  • Výdaj lieku (prípadne iného produktu) nie je viazaný na predpis.
  • Nádobu, v ktorej sa prípravok uchováva, treba pred použitím potriasť.
  • Podávanie deťom mladším ako 1 rok je kontraindikované.

Odporúčané dávkovanie:

5 ml pre deti vo veku 1-3 rokov
10 ml deti vo veku 3-12 rokov
15 ml deti od 12 rokov a dospelí


Upozornenie: Pred použitím dôkladne pretrepte! Prípravok môžu užívať deti od 1 roka, mládež aj dospelí. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte ustanovenú dennú dávku. Skladujte mimo dosahu detí, v suchu a tme, pri teplote od +10°C do +25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Uchovávajte v pôvodnom neporušenom obale. Odporúčame spotrebovať do 3 mesiacov po otvorení. Výrobca neručí za poškodenie vzniknuté nevhodným použitím alebo uchovávaním.

Informácia od dodávateľa *

Zlatobyľ prispieva k normálnej funkcii vylučovania moču
Zlatobyľ pomáha udržiavať zdravý močový mechúr a dolné močové cesty
Vitamín D podporuje správnu funkciu imunitného systému


* Pod označením „dodávateľ" sa rozumie spoločnosť dodávajúca produkt na trh v SR. Údaje o produkte uvedené v informačnom bloku „Informácia od dodávateľa" uviedla do databázy ADC Číselník osoba zastupujúca dodávateľa ako správca portfólia jeho produktov v ADC Číselníku. Zodpovednosť za údaje v tomto bloku a ich súlad s aktuálne platnou legislatívou nesie dodávateľ.

Aktívne látky

Vaccinium macrocarpon (kanadská brusnica)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie