Aspecton sprej do nosa s éterickými olejmi a dexpantenolom 1x20 ml

Kód: 14933
Neohodnotené
7,99 € –19 %
aspecton nosový sprej 30 ml
7,99 € –19 % 6,49 €
Tovar expedujeme do 1 - 7 dní
Môžeme doručiť do:
14.12.2022

Nosový sprej obsahujúci dexpanthenol a éterické oleje. Dexpanthenol regeneruje sliznicu nosa a napomáha hojeniu. Oleje uľahčujú dýchanie.

Balenie: 20 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

Sprej do nosa s roztokom morskej soli éterickými olejmi a dexpantenolom na vstrekovanie do nosa. Ako podpora pri liečbe nádchy a upchatom nose. Osviežujúci a ošetrujúci sprej do nosa ako sprievodné opatrenie pri nádche a/alebo upchatom nose.

Spôsob použitia

Prípravok sa používa podľa potreby v množstve 1-2 vstreky do každej nosovej dierky. Aspecton sprej do nosa sa ako sprievodné opatrenie pri chorobách z prechladnutia môže používať počas obdobia 7 - 14 dní. Ak sa príznaky ochorenia nezlepšia alebo ak sa zhoršia, je treba sa obrátiť na lekára. Pri väčších ťažkostiach, ktoré si vyžadujú časovo obmedzené používanie prostriedku na ústup lokálneho opuchu, sa odporúča po ukončení používania spreja na zmenšenie opuchu používať Aspecton sprej do nosa ešte niekoľko dní až do vymiznutia ťažkostí. Pri súbežnom použití so sprejom proti nádche a na zmenšenie opuchu sa má najskôr použiť Aspecton sprej do nosa.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: