BeCare Nitrile AMG, Ochranné nitrilové antibakteriálne rukavice, 200ks, veľ.XS

Kód: TOW014471
Neohodnotené
Značka: Babys
56,44 €
Nedostupný
Nitrilové AMG antibakteriálne rukavice sú inovatívnou technológiou v prevencii prenosu nemocničných infekcií.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dobrá priľnavosť, praktické balenie.
Viditeľná textúra na koncoch prstov zaručuje dobrú priľnavosť rukavíc aj za mokra. Pohodlné balenie - priehľadná fólia chráni otvor balenia, pomáha predchádzať vypadnutiu rukavíc, vďaka čomu môžete vytiahnuť presne toľko rukavíc, koľko potrebujete.
Menšie opotrebenie, žiadna alergia.
Menšie opotrebenie rukavíc znamená menej odpadu na zneškodnenie. V štúdiách sa nepotvrdila žiadna kožná alergia.  V porovnaní s bežnými nitrilovými rukavicami sa ľahšie navliekajú na ruky. Mäkký materiál zvyšuje pohodlie pri nosení. Robí rukavicu pohodlnou a bezpečnou, dokonca aj na dlhú dobu.
Bez latexových bielkovín.
Rukavice neobsahujú prášok a neobsahujú žiadne latexové bielkoviny. Sú ideálne pre používateľov s alergiou typu I, ktorí sa nechcú vzdať komfortu prírodného latexu. Modrá farba rukavíc umožňuje ľahké odlíšenie od latexových rukavíc.
Okamžitá účinnosť proti mikroorganizmom.
Aktívny antibakteriálny povlak zaručuje okamžitú účinnosť proti širokému spektru mikroorganizmov. V prítomnosti svetla špeciálne farbivo prenáša energiu na molekuly kyslíka. Vytvára sa silne reaktívny singletový kyslík (1 x O2), ktorý úplne nenapáda bakteriálne bunkové štruktúry na povrchu rukavice. Singletový kyslík účinne ničí až 99,999% mikroorganizmov - potvrdené testovaním v súlade s ASTM D7907. Vysoká účinnosť zabíjania baktérií...
Rukavice vo výskume preukázali účinnosť zabíjania proti: Enterococcus faecalis (VRE), Enterococcus faecium, MRSA, Staphylococcus aureus, Streptococcus pyogenes, Escherichia coli, Klebsiella pneumoniae. Účinná látka zo skupiny farbív je trvalo naviazaná na materiál rukavíc aj pri kontakte s rôznymi rozpúšťadlami (voda, pot, sliny, etylalkohol).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: