BLUMAR hyper hygiena nosa a uší, sprej 1x50 ml

Kód: 12288
Neohodnotené
10,98 €
Tovar expedujeme do 1 - 7 dní
Môžeme doručiť do:
23.9.2021

Hypertonický sprej bez obsahu hnacieho plynu pre hygienu nosa a uší.

Balenie: 50 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

Unikátna kombinácia morskej vody ktorá má čistiacu schopnosť a termálnej vody z Undulna Well di Versilia ktorá má dezinfekčnú schopnosť vďaka bohatému obsahu jódu, solí a brómu. Morská voda pochádza z Ligúrie z oblasti Catacean Sanctuary, ktorá sa vyznačuje čistotou a najvyššou mierou prítomnosti morských cicavcov. Kombinácia týchto dvoch prírodných látok vytvára jedinečnú pomôcku pri každodennej hygiene nosa či ušných kanálov, alebo pri príznakoch suchej sliznice nosa.

Obsahuje morskú vodu z východnej Ligúrie a termálnu vodu z oblasti Undulna well, Terme della Versilia s vyššou koncentráciou brómu a jódu.

Vhodné pri nachladnutí, alergiách vrátane peľových, nádche, zápale dutín, suchosti, na prevenciu infekcií horných dýchacích ciest, pri odstraňovaní ušného mazu a čistení uší.
Vhodný pre deti aj dospelých.

K baleniu sú pribalené 2 nadstavce: do nosa a do uší.

Nos: Sprej sa drží zvisle. Do každej nosovej dierky sa vstrekne 1-2 dávky. Aerosól v nose podržte po dobu niekoľkých sekúnd a následne si nos vyfúkajte.
Uši: Skloňte hlavu na bok tak, aby bolo ucho v jednej línii s umývadlom. Vstreknite si 1-2 dávky a následne ucho osušte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: