Milí zákazníci, objednávky, ktoré sme prijali postupne vybavíme a aj vrátime peniaze, ktoré nebude možné expedovať. Od 13.1.2023 objednávky prijímať nebudeme až do odvolanie za dôvodu náhleho ochorenia.

ARTELAC Rebalance očné kvapky 10 ml

Kód: 6177
4,48 €
Tovar expedujeme do 1 - 7 dní
Môžeme doručiť do:
8.2.2023

Artelac Rebalance očné kvapky 10 ml

  • Sterilná zvhlčujúca instilácia je navrhnutá tak, aby účinne pomáhala v úľave symptómov suchého oka zabezpečením hladkosti povrchu oka, dlhotrvajúcej hydratácie a doplnenia prirodzeného slzného filmu základnými živinami.
  • balenie: očné kvapky 10 ml

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Artelac Rebalance očné kvapky 10 ml                 logo_bl

sa najlepšie hodí na zmiernenie a ukľudnenie pretrvávajúcich symptómov suchého oka v dôsledku chronického nedostatku sĺz.

Pomáha zastaviť kaskádu symptómov suchého oka, zvlhčí oko a chráni povrch oka.

Zdravotnícka pomôcka Artelac® Rebalance IIb triedy ZP.

Očná roztoková instilácia - prípravok na zvlhčovanie a osviežovanie očí a na vlhčenie tvrdých kontaktných šošoviek. Jedna liekovka obsahuje 10 ml roztoku. 1 ml roztoku obsahuje 3,2 mg hypromelózy a tiež pomocné látky (dinátriumedetát, sorbitol, dihydrogenfosforečnan sodný, hydrogenfosforečnan sodný, voda na injekciu); konzervačná látka je cetrimid.

Použitie:

  • osviežuje a upokojuje podráždené oči,
  • zlepšuje zvlhčenie povrchu oka pri pocite suchosti,
  • vhodné pri pálení alebo únave očí, spôsobených napríklad dlhým sledovaním televízie alebo monitora počítača, pobytom vo vykurovaných alebo klimatizovaných miestnostiach,
  • môžu sa použiť na navlhčenie počas nosenia tvrdých kontaktných šošoviek (prípravok nepoužívajte pokiaľ máte v očiach mäkké kontaktné šošovky).

Bezpečný a správny návod na použitie Artelac Rebalance: Liečba ťažkostí suchého oka vyžaduje individuálny režim v závislosti od závažnosti a intenzity symptómov. Vkvapkať jednu kvapku Artelac Rebalance do oka 3-5 krát denne, alebo v prípade potreby častejšie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: