Eucerin Hyaluron-FILLER + Elasticity Nočný krém 50 ml

Kód: 946
Neohodnotené
27,99 €
Tovar expedujeme do 1 - 7 dní
Môžeme doručiť do:
23.9.2021

Vypĺňa hlboké vrásky a zlepšuje pružnosť pleti.

Balenie: 50 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

Použitie

  • Výdaj lieku (prípadne iného produktu) nie je viazaný na predpis.
  • Prípravok je určený na vonkajšie použitie (aplikuje sa na kožu, vlasy, nechty, alebo sliznice).


Použitie: Aplikuje sa večer na vyčistenú pleť tváre, krku a dekoltu a zľahka vmasírujte. Treba sa vyhnúť kontaktu s očami.

Informácia od dodávateľa *

S pribúdajúcim vekom dochádza k zmenám štruktúry pleti. Stráca pružnosť, pevnosť, žiarivosť a zvyšuje sa množstvo vrások.
Inovácia:

Viac pružnosti: unikátna a inovatívna aktívna kombinácia: arctiín urýchľuje proces obnovy kolagénu v pokožke a silymarín chráni kolagén a elastín pred oxidačným stresom. Pleť je na dotyk pevnejšia a pružnejšia.
Viac žiarivosti: antioxidant silymarín tiež aktivuje systém mikrocirkulácie pleti na bunkovej úrovni. Pleť získa sviežejší a žiarivejší vzhľad.
Menej vrások: zloženie s vysoko- a nízkomolekulárnou kyselinou hyalurónovou viditeľne vypĺňa hlboké vrásky.
Zloženie s arganovým olejom bohaté na ošetrujúce lipidy navyše pomáha regenerovať a intenzívne vyživuje pleť počas noci.

* Pod označením „dodávateľ" sa rozumie spoločnosť dodávajúca produkt na trh v SR. Údaje o produkte uvedené v informačnom bloku „Informácia od dodávateľa" uviedla do databázy ADC Číselník osoba zastupujúca dodávateľa ako správca portfólia jeho produktov v ADC Číselníku. Zodpovednosť za údaje v tomto bloku a ich súlad s aktuálne platnou legislatívou nesie dodávateľ.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: