Herba Medica Rinimun sirup 120 ml

Kód: 11889
Neohodnotené
7,95 €
Tovar expedujeme do 1 - 7 dní
Môžeme doručiť do:
13.12.2021

Výživový doplnok, tekutý, vo forme sirupu, na podporu imunity vhodný na dlhodobé užívanie.

Balenie: 120 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

Výživový doplnok, tekutý, vo forme sirupu, vhodný na dlhodobé užívanie. 
Obsahuje v jednej dávke (mg/5ml): EpiCor® (90 mg) (fermentát Saccharomyces cervisiae), zinok (zinok glukonát 19,38 mg, z toho zinok 2,5 mg), vitamín C (25 mg) a vitamín D3 (0,005 mg = 200 IU).

  • Zinok, vitamín C a vitamín D3 prispievajú k správnemu fungovaniu imunity. 

 

Použitie

Odporúčaná dávka je 1x denne 5 ml. Na dlhodobé užívanie. Pred použitím pretrepať
 

Upozornenie:

 Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nie je náhradou rozmanitej stravy. Pred aj po otvorení uchovávajte na suchom, tmavom mieste pri izbovej teplote, mimo dohľadu a dosahu malých detí. Chráňte pred slnečným žiarením.

Informácia od dodávateľa

Výživový doplnok

Tekutý výživový doplnok na dlhodobé užívanie.
Aktívne látky: EpiCor® (90 mg) (fermentát Saccharomyces cervisiae). EpiCor® je komplexný prírodný výživový doplnok, obsahujúci proteíny, vlákninu (mannan-oligosacharidy), antioxidanty (polyfenoly- resveratrol),  aminokyseliny, beta-glukány, mastné kyseliny (kyselina olejová) a ďalšie metabolity a vitamíny skupiny B. 
Imunoaktívny zinok (zinok glukonát 19,38 mg, z toho zinok 2,5 mg), vitamín C (25 mg) a vitamín D3 (0,005 mg = 200 IU), prispievajú k správnemu fungovaniu imunity. 
Imunoaktívny zinok vo výživovom doplnku RINIMUN SIRUP je vo forme glukonátu – formulácii s vysokou biodostupnosťou. Mikroenkapsulovaný, vo vode rozpustný vitamín D3  je chránený proti svetlu, oxidácii a kyselinám, ktoré by mohli znížiť jeho účinnosť. Laktoferín (10 mg) je bioaktívny glykoproteín, ktorý sa nachádza v materskom mlieku a väčšine telesných tekutín.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: