Daylong sensitive SPF 30 gel-creme 1x100 ml

Kód: 17681
18,60 €
Tovar expedujeme do 1 - 7 dní
Môžeme doručiť do:
20.10.2021

Daylong sensitive SPF 30 gel-creme poskytuje slnečnú ochranu pre kožu citlivú na slnko, so sklonom k slnečnej alergii a pre mastnú kožu.

Balenie: 100 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

Gél-creme poskytuje slnečnú ochranu pre kožu citlivú na slnko, so sklonom k slnečnej alergii a pre mastnú kožu. Gél je odolný voči vode a spoľahlivo chráni kožu vďaka širokospektrálnej UVA a UVB ochrane.

Neparfumovaný, bez tukov a emulgátorov. Bez pridaných konzervantov a parabénov. Nedráždivý. Odolný voči vode po dostatočnom vstrebaní, rezistentný voči potu.

Použitie:

Nanáša sa na kožu v dostatočnom množstve asi 20 minút pred pobytom na slnku a prípravok sa nechá dobre vstrebať. Pri nadmernom potení, plávaní a sušení aplikáciu prípadne zopakujte. Nízke dávky výrazne znižujú ochranný účinok. Pre deti od 1 roku života.

Upozornenie:

Zabráňte kontaktu s očami. Opaľovacie prípravky môžu spôsobovať trvalé zafarbenie textílií a iných materiálov.

Informácia od dodávateľa:

Daylong sensitive SPF 30 gel-creme poskytuje slnečnú ochranu pre kožu citlivú na slnko, so sklonom k slnečnej alergii a pre mastnú kožu. Gél je extrémne odolný voči vode a spoľahlivo chráni kožu vďaka širokospektrálnej UVA a UVB ochrane.
Neparfumovaný, bez tukov a emulgátorov. Bez pridaných konzervantov a parabénov. Nedráždivý. Mimoriadne odolný voči vode po dostatočnom vstrebaní, rezistentný voči potu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: