Eucerin Extra ľahké mlieko na opaľovanie Sensitive Protect SPF 30

Kód: 15977
Neohodnotené
19,35 €
Tovar expedujeme do 1 - 7 dní
Môžeme doručiť do:
29.10.2021

Telové mlieko na opaľovanie s technológiou "Proti škvrnám po vypraní"*. Upokojuje a chráni citlivú pokožku vrátane atopickej pokožky.

Balenie: 150 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

telové mlieko na opaľovanie s technológiou "Proti škvrnám po vypraní"*. Upokojuje a chráni citlivú pokožku vrátane atopickej pokožky.

Technológia Advanced Spectral Technology značky Eucerin poskytuje vysoký ochranný faktor proti UVA/UVB žiareniu a obranu pred vysokoenergetickým viditeľným svetlom. 

UV žiarenie je hlavnou príčinou slnečného poškodenia pokožky, avšak aj vysokoenergetické viditeľné svetlo môže vyvolávať tvorbu voľných radikálov, ktoré pre pokožku predstavujú ďalšiu záťaž. 
Eucerin Extra ľahké mlieko na opaľovanie Sensitive Protect SPF 30 je produkt slnečnej ochrany na pokožku celého tela, ktorý upokojuje citlivú pokožku a chráni ju pred slnečným poškodením. Je vhodné aj na atopickú pokožku. Technológia Advanced Spectral Technology kombinuje širokospektrálne a fotostabilné UVA/UVB filtre (1) na dosiahnutie vysokej UV ochrany s licochalconom A. Tento silný antioxidant neutralizuje voľné radikály vyvolané pôsobením UV žiarenia a vysokoenergetického viditeľného svetla.

Toto extra ľahké telové mlieko na opaľovanie sa okamžite vstrebáva a je vodoodolné. Obsahuje aj technológiu "Proti škvrnám po vypraní"* značky Eucerin.

Klinické a dermatologické štúdie potvrdzujú, že Eucerin Extra ľahké mlieko na opaľovanie Sensitive Protect SPF 30 je vhodné na citlivú a aj atopickú pokožku.


* Škvrny od opaľovacích prípravkov sú po vypraní menej viditeľné.

1 - Zodpovedajú prísnym štandardom kladeným na ochranu pred UVA a UVB žiarením asociáciou Cosmetics Europe. Úroveň ochrany pred UVA žiarením je vyššia ako požadujú normy EÚ.

Klinické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie potvrdzujú dobrú kožnú znášanlivosť na citlivej pokožke vrátane pokožky s atopickou dermatitídou. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: