Eucerin Ochranný krémový gél na opaľovanie na tvár Oil Control SPF 30 50 ml

Kód: 15980
Neohodnotené
20,35 €
Tovar expedujeme do 1 - 7 dní
Môžeme doručiť do:
29.10.2021

Opaľovací prípravok na tvár na mastnú a aknóznu pleť s 8-hodinovým zmatňujúcim efektom proti lesku pleti.

Balenie: 50 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

Opaľovací prípravok na tvár na mastnú a aknóznu pleť s 8-hodinovým zmatňujúcim efektom proti lesku pleti

Technológia Advanced Spectral Technology značky Eucerin poskytuje vysoký až veľmi vysoký ochranný faktor ochrany proti UVA/UVB žiareniu a aj obranu pred vysokoenergetickým viditeľným svetlom. Tento opaľovací prípravok zároveň podporuje vlastný mechanizmus pleti na obnovu DNA, redukuje známky starnutia pleti a zjednocuje tón pleti.

UV žiarenie je hlavnou príčinou poškodenia pleti vplyvom slnečného žiarenia, avšak aj vysokoenergetické viditeľné svetlo môže vyvolávať tvorbu voľných radikálov, ktoré predstavujú pre pleť enormnú záťaž.

Eucerin Ochranný krémový gél na opaľovanie na tvár Oil Control SPF 30 je výrobok slnečnej ochrany určený na každodenné použitie na mastnú a aknóznu pleť. Technológia Advanced Spectral Technology kombinuje širokospektrálne a fotostabilné UVA/UVB filtre1 poskytujúce vysoký stupeň ochrany pred UV žiarením s licochalconom A na neutralizáciu voľných radikálov vyvolaných pôsobením UV žiarenia a vysokoenergetického viditeľného svetla. Opaľovací krémový gél obsahuje aj kyselinu glycyrrhetinovú na posilnenie vlastného mechanizmu pleti na obnovu DNA.

Technológia Oil Control Technology regulujúca tvorbu kožného mazu s obsahom L-karnitínu a absorpčnými mikročasticami poskytuje pleti okamžitý zmatňujúci  účinok a dlhodobý, až 8-hodinový, zmatňujúci efekt proti lesku pleti.

Eucerin Ochranný krémový gél na opaľovanie na tvár Oil Control SPF 30 je bez parfumácie a má ultraľahkú nemastnú konzistenciu. Klinické a dermatologické štúdie potvrdzujú jeho dobrú kožnú znášanlivosť aj na citlivej a aknóznej pleti.

1 - Zodpovedajú najprísnejším štandardom kladeným na ochranu pred UVA a UVB žiarením, ako ich definuje asociácia Cosmetics Europe. Úroveň ochrany pred UVA žiarením je vyššia ako sa vyžaduje podľa noriem EU.

Klinické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie potvrdzujú dobrú kožnú znášanlivosť na citlivej a aknóznej pleti. Prípravok bol testovaný vo vlhkom prostredí, v ktorom taktiež preukázal svoju účinnosť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: