Eucerin SUN SENSITIVE PROTECT SPF 30 mlieko na opaľovanie, extra ľahké (1+1 zadarmo) 2x150 ml

Kód: 15971
Neohodnotené
18,95 €
Tovar expedujeme do 1 - 7 dní
Môžeme doručiť do:
19.1.2022

Extra ľahké mlieko na opaľovanie, UV vysoká ochrana - SPF 30.

Balenie: 2 x 150 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

Extra ľahké mlieko na opaľovanie, UV vysoká ochrana - SPF 30.

  • Chráni citlivú pokožku pred poškodením vplyvom slnečného žiarenia,
  • Ľahká textúra, ihneď sa vstrebáva.
  • Vodeodolné.
  • Klinické a dermatologické štúdie potvrdzujú veľmi dobrú kožnú znášanlivosť u citlivej a atopickej pokožky.

Použitie:

Aplikuje sa na pokožku v dostatočnom množstve najlepšie 30 minút pred slnením (odporúčané množstvo na celé telo dospelej osoby je 6 plných kávových lyžičiek, varovanie: zníženie tohto množstva prostriedku podstatne znižuje stupeň ochrany). Vynechať oblasť okolo očí. Nechá sa dôkladne vstrebať - môže zanechať žlté škvrny na oblečení. Na udržanie ochrany sa aplikácia opakuje, najmä pri potení, po kúpaní alebo osušení uterákom.

Upozornenie:

Ani prostriedky s vysokým SPF neposkytujú 100% ochranu pred UV lúčmi. Vyvarovať sa nadmerného pôsobenia priameho poludňajšieho slnka. Nezostávať na slnku príliš dlho, aj keď sa použijú prostriedky na ochranu proti slnečnému žiareniu. Nadmerná slnečné expozícia predstavuje vážne zdravotné riziko. Dojčatá a malé deti sa nevystavujú priamemu slnku. Chrániť sa pred slnkom oblečením, pokrývkou hlavy a slnečnými okuliarmi.

Informácia od dodávateľa

Eucerin® inovácia v slnečnej ochrane: UV žiarenie je hlavnou príčinou poškodenia pokožky vplyvom slnečného žiarenia. Vedľa UV lúčov tiež vysokoenergetické viditeľné svetlo generuje voľné radikály, ktoré ešte viac zaťažujú pokožku.
ADVANCED SPECTRAL TECHNOLOGY kombinuje UVA/B filtre pre vysokú UV ochranu a antioxidant licochalcon A neutralizujúci voľné radikály. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: