Eucerin Transparentný sprej na opaľovanie Dry Touch Sensitive Protect SPF 30 200 ml

Kód: 15959
Neohodnotené
21,68 €
Tovar expedujeme do 1 - 7 dní
Môžeme doručiť do:
19.1.2022
Špičkový sprej na opaľovanie na citlivú pokožku celého tela, vrátane aknóznej pokožky.
 
Balenie: 200 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

Aerosólový sprej na nepretržité rozprašovanie z rôznych uhlov pokožku upokojuje a chráni proti slnečnému poškodeniu.

UV žiarenie je hlavnou príčinou slnečného poškodenia pokožky, avšak aj vysokoenergetické viditeľné svetlo môže vyvolávať tvorbu voľných radikálov, ktoré pre pokožku predstavujú ďalšiu záťaž. 

Eucerin Transparentný sprej na opaľovanie Dry Touch Sensitive Protect SPF 30 je sprej na opaľovanie vhodný na citlivú pokožku, vrátane pokožky so sklonom k akné. Technológia Advanced Spectral Technology kombinuje širokospektrálne a fotostabilné UVA/UVB filtre (1) na dosiahnutie vysokej UV ochranylicochalconom A, ktorý neutralizuje voľné radikály vyvolané pôsobením UV žiarenia a vysokoenergetického viditeľného svetla.

Aerosólový sprej na aplikáciu z rôznych uhlov umožňuje rýchle a jednoduché nanášanie na ťažko dostupné oblasti pokožky. Transparentný nemastný sprej sa rýchlo vstrebáva, pokožku osviežuje a je vodoodolný.  
 

Klinické a dermatologické štúdie potvrdzujú, že Eucerin Transparentný sprej na opaľovanie Dry Touch Sensitive Protect SPF 30 je vhodný na citlivú pokožku, vrátane pokožky so sklonom k akné.  

1 - Zodpovedajú prísnym štandardom kladeným na ochranu pred UVA a UVB žiarením asociáciou Cosmetics Europe. Úroveň ochrany pred UVA žiarením je vyššia ako požadujú normy EÚ.

Klinické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie potvrdzujú dobrú kožnú znášanlivosť na citlivej pokožke, vrátane aknóznej pokožky.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: