Chicco Elektrický sterilizátor 3v1

Kód: TOW004553
Neohodnotené
Značka: Chicco
64,64 €
Na sklade (2 ks)
Môžeme doručiť do:
21.1.2022
Nová rada sterilizátorov Chicco reaguje na potreby matky a dieťaťa. Sterilizátor 3v1 je zariadenie, ktoré sa jednoducho používa, prispôsobuje situácii a potrebám - umožňuje používať celý priestor sterilizátora, alebo len jeho kompaktnú verziu, a má aj ďalšiu nádobu na sterilizáciu v mikrovlnnej rúre.

Detailné informácie

Podrobný popis

Možnosť výberu z rôznych konfigurácií.
Môžete si vybrať z troch rôznych konfigurácií na nastavenie veľkosti sterilizátora na počet a veľkosť položiek, ktoré sa majú sterilizovať, alebo vybrať preferovaný spôsob sterilizácie: v elektrickom sterilizátore alebo v mikrovlnnej rúre.
Likviduje až 99,9% baktérií.
Pomáha zbaviť sa až 99,9% škodlivých baktérií prítomných v domácnosti, bez použitia chémie, len s pomocou pary!
Funkcia COMPACTeco.
Táto funkcia
 šetrí až 25% času a energie (tlačidlo aktívne len pre konfiguráciu COMPACT). Vďaka svojej malej veľkosti sa dá použiť vo väčšine dostupných modelov mikrovlnných rúr. Sterilizuje len za 5 minút (bez ohrevu). Ak necháte veko zatvorené, predmety zostanú sterilné po dobu 24 hodín.
Veľká kompatibilita.
Kompatibilný s väčšinou fliaš, odsávačiek mlieka, cumlíkov a doplnkov dostupných v obchodoch. Malý rozmer a tenký tvar sterilizátora, ako aj jeho tlmené farby vám umožnia používať produkt v každej kuchyni.

Záruka 2 roky.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: