CETEBE IMMUNITY Forte cps 30 ks

Kód: 856
7,70 €
Tovar expedujeme do 1 - 7 dní
Môžeme doručiť do:
21.1.2022

Obsahuje komplex troch látok: Vitamín C s postupným uvoľňovaním, Vitamín D a zinok, ktoré prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému.

Balenie: 30 kapsúl

Detailné informácie

Podrobný popis

CETEBE IMMUNITY Forte cps 30 ks

Vitamín C a zinok sú látky, ktoré hrajú nezastupiteľnú rolu v obranných – imunitných procesoch v ľudskom tele. Vitamín C aj zinok prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému. Zinok sa podieľa napríklad na procese delenia buniek, prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom a na udržanie normálneho stavu zraku, nechtov a pokožky. Účinky oboch týchto látok, vitamínu C a zinku, sú pre nás významné. Vitamín C nájdeme predovšetkým v čerstvej zelenine a ovocí, zinok obsahujú najmä orechy, ryby, fazuľa a hrach.

Paradoxne však telo z prirodzených zdrojov nedokáže vstrebávať toľko zinku, koľko by sme potrebovali. Vhodné je teda prijať ho vo forme doplnkov stravy. Na podporenie pozitívneho účinku vitamínu C a zinku je vhodné voliť ich kombináciu, pohodlné je užívanie jednej tabletky namiesto dvoch, kde su optimálne skombinované dávky.

Použitie

  • Výdaj lieku (prípadne iného produktu) nie je viazaný na predpis.
  • Prípravok sa užíva v celku, nesmie sa hrýzť, drviť alebo rozpúšťať (pokiaľ to lekárnik povolí, je možné liek rozdeliť).
  • Prípravok je potrebné zapiť (v prípade, ak to lekárnik povolí, je možné prípravok rozpustiť vo vode).
  • Podávanie deťom a mladistvím mladším ako 15 rokov je kontraindikované.


Výživový doplnok sa užíva v dávke 1 kapsula 1x denne. Kapsuly sa užívajú v celku a zapijú sa dostatočným množstvom tekutiny.

Upozornenie: Prípravok je určený dospelým a mladistvým od 15 rokov. Prípravok sa musí uskladňovať mimo dosahu malých detí, pri izbovej teplote na suchom a tmavom mieste. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nadmerná konzumácia môže mať laxatívne účinky. Obsahuje zdroje fenylalanínu. Prípravok neužívajte po dátume minimálnej trvanlivosti vyznačenom na obale! Pestrá, vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité faktory zdravia.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: