CutisHelp Cannabiox E aktivní emoliens 200 ml

Kód: 1658
Neohodnotené
13,30 €
Tovar expedujeme do 1 - 7 dní
Môžeme doručiť do:
21.1.2022

Krémový emoliens pri akútnom i chronickom štádiu ekzému a kožnej alergie, určený špeciálne pre väčšie plochy celého tela a citlivú oblasť tváre.

Balenie: 200 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

Kozmetický výrobok vo forme emolienčného krému:

  • krémový emoliens s obsahom novej dermatologickej kompozície Bocanol na ošetrenie kože pri akútne i chronicky zhoršenom štádiu ekzému a kožnej alergie,
  • určený špeciálne pre väčšie plochy celého tela a citlivú oblasť tváre, očných viečok a dekoltu,
  • intenzívne napomáha k odstráneniu nežiaducich prejavov a zlepšuje celkovú odolnost pokožky voči vonkajším dráždivým vplyvom,
  • prípravok zároveň príjemne zvláčňuje, hydratuje, zmierňuje svrbenie a dodáva kožným bunkám dôležité esenciálne mastné kyseliny omega-3, -6, -9 z extrahovaného konopného oleja.

Kľúčovou zložkou produktov je prírodný olej s vynikajúcimi protizápalovými, regeneračnými, výživovými a antibakteriálnymi vlastnosťami. Koncentrácia oleja v prípravkoch je na základe lekárskych skúseností optimalizovaná pre ideálny a pre pokožku príjemný priebeh upokojujúceho a regeneračného procesu. Cannabiox sú generačne úplne nové prípravky z radu MEDICA, založené na prevratnej prírodnej dermatologickej kompozícii Bocanol, ktorý ako prvý v obore využíva terapeutické vlastnosti nepsychoaktívnych cannabinoidov, predovšetkým CBD z konope Cannabis sativa.

Použitie:

Prípravok sa nanáša na postihnuté miesta najlepšie trikrát denne. Pokiaľ je pokožka všeobecne silne podráždená alebo došlo k zasiahnutiu väčších plôch, je možné zvoliť aj neobmedzenú aplikáciu na celé telo aj tvár. Na najviac postihnuté časti v oblasti rúk, nôh a trupu je vhodné kombinovať lokálne s Cannabiox-E aktívnym krémom. Prvé viditeľné výsledky sa pri správnom používaní dostavujú zvyčajne počas 3–7 dní; aj po vymiznutí kožných prejavov aplikujte emoliens/krém naďalej aspoň jedenkrát denne po dobu 2 týždňov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: