Bioxtra Gélový ústny sprej 50ml

Kód: 5236
Neohodnotené
8,67 €
Tovar expedujeme do 1 - 7 dní
Môžeme doručiť do:
27.10.2021

bioXtra Gélový ústny sprej 50 ml

 

Rýchla úľava pri suchých, podráždených a citlivých ústach. bioxtra Gelový ústny sprej jemne obohacuje prirodzenú tvorbu slín regulovaním mikroprostredia v ústach. Prípravok rýchlo a účinne pomáha pri pocite sucha v ústach a zároveň osviežuje dych. Produktová rada bioxtra je definovaná a zaradená ako zdravotnícka pomôcka triedy II a. Uchovávajte pri teplote 7 – 37 °C.

  • Ľahká aplikácia
  • Upokojuje
  • Zvlhčuje
  • Chráni

Detailné informácie

Podrobný popis

bioXtra Gélový ústny sprej
Rýchla úľava pri suchých, podráždených a citlivých ústach

Charakteristika:
Jemne obohacuje prirodzenú tvorbu slín regulovaním mikroprostredia v  ústach. Prípravok rýchlo a účinne zvlhčuje, upokojuje a zmierňuje nepohodlie pri pocite sucha v ústach. Produktová rada bioxtra je definovaná a zaradená ako zdravotnícka pomôcka triedy II. a.

Indikácia:
Gélový ústny sprej obsahuje prírodné enzýmy, zvlhčujúce látky, fluorid, xylitol. Svojim zložením jemne obohacuje prirodzenú tvorbu slín regulovaním mikroprostredia v ústach. Prípravok rýchlo a účinne zvlhčuje, upokojuje a zmierňuje nepohodlie pri pocite sucha v ústach.

Spôsob použitia:
Podľa potreby nastriekať dostatočné množstvo na ďasná, jazyk a pery. Produkt je praktický a pohodlný na každodenné použitie. Po použití treba trysku v prípade priameho kontaktu s povrchom úst opláchnuť. Zvyšný gél zotrieť alebo vypľuť. Po použití zatvoriť uzáver. Neprehĺtať. U detí mladších ako 7 rokov odporúčame použitie pod dohľadom, aby sa minimalizovalo prehltnutie produktu.

Zvláštne upozornenie:
Uchovávajte mimo dosahu detí. Obal likvidujte v rámci organizovaného zberu. Spotrebujte najdlhšie do dátumu uvedeného na dne obalu.

Zvláštne podmienky pre uchovanie:
Uchovávajte pri teplote 7 – 37 °C.

Objem
50 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: