Bioxtra Jemná ústna voda 250ml

Kód: 5233
Neohodnotené
6,59 €
Tovar expedujeme do 1 - 7 dní
Môžeme doručiť do:
21.1.2022

bioXtra Jemná ústna voda 250 ml

 

Orálna starostlivosť pri suchých, podráždených a citlivých ústach. bioxtra Jemná ústna voda posilňuje zubnú sklovinu, pomáha predchádzať tvorbe zubného kazu a zmierňuje príznaky a následky pocitu sucha v ústach, a tým posilňuje ich obranyschopnosť. Produktová rada bioxtra je definovaná a zaradená ako zdravotnícka pomôcka triedy II a. Uchovávajte pri teplote 7 – 37 °C.

  • Bez mentolu a alkoholu
  • Obohacuje sliny
  • Upokojuje
  • Lubrikuje
  • Zvlhčuje

Detailné informácie

Podrobný popis

bioXtra – Vás zbaví pocitu suchých úst

 

Produktová rada bioXtra bola vytvorená za účelom pomoci zmierniť príznaky a účinky problematiky suchých úst – xerostómia. Komplexná produktová rada obsahuje radu prípravkov, ktoré chránia vaše ústa, tkanivá, zuby a ďasná. Za jej vývojom stoji farmaceutická spoločnosť Lifestream Pharma, pôvodom z Belgicka.

Produktová rada obsahuje prírodné enzýmy ako lyzozým, xylitol, srvátku, laktoferín, laktoperoxidázu, extrakt colostrum, fluorid (s výnimkou pre perorálneho gélu). bioXtra obsahuje hydratačné a aj iné zložky, ktoré svojim zložením napomáhajú eliminovať sucho v ústach. Nakoľko xerostómia môže spôsobiť citlivé, boľavé ďasná, tak v produktovej rade nie je v zložení produktovej rady alkohol, mentol, umelé príchute či čistiace prostriedky.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: