Bioxtra Ústny gél 40ml

Kód: 5239
Neohodnotené
7,97 €
Tovar expedujeme do 1 - 7 dní
Môžeme doručiť do:
19.1.2022

bioXtra Ústny gél 40 ml

 

Pôsobí ako účinná náhrada prirodzených slín. bioxtra Ústny gél je jedinečný prípravok obsahujúci intenzívne zvlhčujúce látky, ktoré upokojujú a lubrikujú celé hodiny a zmierňujú príznaky a následky pocitu sucha v ústach. Produktová rada bioxtra je definovaná a zaradená ako zdravotnícka pomôcka triedy II a. Uchovávajte pri teplote 7 – 37 °C.

  • Okamžitá úľava
  • Zvlhčujúce látky
  • Prírodné enzýmy
  • Xylitol

Detailné informácie

Podrobný popis

bioXtra Ústny gél
Pôsobí ako účinná náhrada prirodzených slín.

Charakteristika:
Jedinečný prípravok, ktorý obsahuje zvlhčujúce prípravky, ktoré upokojujú a lubrikujú celé hodiny a zmierňuje príznaky a následky pocitu sucha v ústach.
Špeciálnee zloženie zabezpečuje príjemný pocit. Produktová rada bioxtra je definovaná a zaradená ako zdravotnícka pomôcka triedy II. a.

Indikácia:
Gél zabezpečí rýchlu úľavu pri suchých, podráždených a citlivých ústach. Obsahuje prírodné enzýmy, zvlhčujúce látky, fluorid, xylitol. Jemne obohacuje prirodzenú tvorbu slín regulovaním mikroprostredia v ústach.

Spôsob použitia:
Pred použitím si dôkladne umyte ruky. Podľa potreby nastriekajte dostatočné množstvo na ďasná, jazyk a pery. Produkt je praktický a pohodlný na každodenné použitie. Po použití treba trysku v prípade priameho kontaktu s povrchom úst opláchnuť. Zvyšný gél zotrite alebo vypľujte. Po použití zatvoriť uzáver.

Zvláštne upozornenie:
Ústny gél nemá žiaden vplyv na iné lieky. U detí mladších ako 7 rokov odporúčame použitie pod dohľadom, aby  gél neprehĺtali. Uchovávajte mimo dosahu detí. Obal likvidujte v rámci organizovaného zberu. Spotrebujte najneskôr do dátumu uvedeného na obale.

Podmienky pre uchovanie:
Uchovávajte pri teplote 7 – 37 °C.

Objem
40 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: