Arpalit Neo sprej 150 ml

Kód: 7509
Tip
Neohodnotené
6,30 €
Tovar expedujeme do 1 - 7 dní
Môžeme doručiť do:
7.10.2022

Repelentný prípravok v spreji s hnacím plynom. Odpudzuje bodavý hmyz, komáre a kliešte.

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis produktu

Repelentný prípravok v spreji s hnacím plynom. Odpudzuje bodavý hmyz, komáre a kliešte.

Obsahuje biopesticidní účinnú látku (20% IR3535).

Neobsahuje DEET! IR3535 ® je podľa americkej agentúry pre ochranu životného prostredia (US Environmental Protection Agency) klasifikuje ako "biopesticid".

S prídavkom zložiek, ktoré pokožku ošetrujú a chránia. Dermatologicky testované.

Možno striekať na pokožku a vlasy, na odev a obuv.

Účinnosť prípravku trvá na pokožke 4 hodiny alebo do umytia, na odeve a obuvi 1 až 3 dni alebo do vyprania.

Používajte biocídny výrobok bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte pripojené informácie o prípravku.

Prípravok používajte neriedený. Aplikujte postrekom na ošetrované miesto tak, aby povrch bol mokrý, ale prípravok z ošetrovanej plochy nestekal. Aplikácií po dobu 10 sekúnd nanesiete približne 10g spreja. Prípravok nechajte zaschnúť. Arpalit Bio repelent sprej nie je vhodné používať na tvár z dôvodu možného zasiahnutia očí.

  • Bezpečnostné opatrenia: Uchovávajte mimo dosahu detí. Nádoba je pod tlakom: nevystavujte slnečnému žiareniu a teplotám nad 50 ° C. Ani vyprázdnenú nádobku Neprepichujte a nevhadzujte do ohňa. Nestriekajte do otvoreného ohňa alebo na žeravé predmety. Uchovávajte mimo dosahu zdrojov zapálenia - Zákaz fajčenia. Obal likvidujte v rámci organizovaného zberu. Pri použití nejedzte, nepite, nefajčite. Nepoužívajte v blízkosti ohňa. Chráňte oči pred zásahom spreja! Sprej nevdychujte!
  • Pravdepodobné priame a nepriame nepriaznivé vedľajšie účinky: nie sú známe
  • Pokyny pre prvú pomoc: Pri nadýchaní aerosólu postihnutého dopravte na čerstvý vzduch a ponechajte ho v kľude. Dýcha Ak a je v bezvedomí, uložte ho do stabilizovanej polohy na boku. Pri zastavení dychu je nutné umelé dýchanie. Okamžite zavolajte lekára.

Pri dlhodobom a cielene opakovanom kontakte s pokožkou hrozia omrzliny, odstráňte znečistené šatstvo, kožu umyte vodou a mydlom, opláchnite. Omrznuté miesta sterilne zakryte. Poraďte sa s lekárom. Pri zasiahnutí očí oko okamžite dôkladne vyplachujte tečúcou vodou (po dobu 15 minút). Poraďte sa s lekárom. V nepravdepodobnom prípade prehltnutia aerosolu privolajte lekára.

Nevyvolávajte zvracanie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: