Arpalit Neo sprej 150 ml

Kód: 7509
Tip
Neohodnotené
6,30 €
Tovar expedujeme do 1 - 7 dní
Môžeme doručiť do:
20.5.2022

Repelentný prípravok v spreji s hnacím plynom. Odpudzuje bodavý hmyz, komáre a kliešte.

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis produktu

Repelentný prípravok v spreji s hnacím plynom. Odpudzuje bodavý hmyz, komáre a kliešte.

Obsahuje biopesticidní účinnú látku (20% IR3535).

Neobsahuje DEET! IR3535 ® je podľa americkej agentúry pre ochranu životného prostredia (US Environmental Protection Agency) klasifikuje ako "biopesticid".

S prídavkom zložiek, ktoré pokožku ošetrujú a chránia. Dermatologicky testované.

Možno striekať na pokožku a vlasy, na odev a obuv.

Účinnosť prípravku trvá na pokožke 4 hodiny alebo do umytia, na odeve a obuvi 1 až 3 dni alebo do vyprania.

Používajte biocídny výrobok bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte pripojené informácie o prípravku.

Prípravok používajte neriedený. Aplikujte postrekom na ošetrované miesto tak, aby povrch bol mokrý, ale prípravok z ošetrovanej plochy nestekal. Aplikácií po dobu 10 sekúnd nanesiete približne 10g spreja. Prípravok nechajte zaschnúť. Arpalit Bio repelent sprej nie je vhodné používať na tvár z dôvodu možného zasiahnutia očí.

  • Bezpečnostné opatrenia: Uchovávajte mimo dosahu detí. Nádoba je pod tlakom: nevystavujte slnečnému žiareniu a teplotám nad 50 ° C. Ani vyprázdnenú nádobku Neprepichujte a nevhadzujte do ohňa. Nestriekajte do otvoreného ohňa alebo na žeravé predmety. Uchovávajte mimo dosahu zdrojov zapálenia - Zákaz fajčenia. Obal likvidujte v rámci organizovaného zberu. Pri použití nejedzte, nepite, nefajčite. Nepoužívajte v blízkosti ohňa. Chráňte oči pred zásahom spreja! Sprej nevdychujte!
  • Pravdepodobné priame a nepriame nepriaznivé vedľajšie účinky: nie sú známe
  • Pokyny pre prvú pomoc: Pri nadýchaní aerosólu postihnutého dopravte na čerstvý vzduch a ponechajte ho v kľude. Dýcha Ak a je v bezvedomí, uložte ho do stabilizovanej polohy na boku. Pri zastavení dychu je nutné umelé dýchanie. Okamžite zavolajte lekára.

Pri dlhodobom a cielene opakovanom kontakte s pokožkou hrozia omrzliny, odstráňte znečistené šatstvo, kožu umyte vodou a mydlom, opláchnite. Omrznuté miesta sterilne zakryte. Poraďte sa s lekárom. Pri zasiahnutí očí oko okamžite dôkladne vyplachujte tečúcou vodou (po dobu 15 minút). Poraďte sa s lekárom. V nepravdepodobnom prípade prehltnutia aerosolu privolajte lekára.

Nevyvolávajte zvracanie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie