Milí zákazníci, objednávky, ktoré sme prijali postupne vybavíme a aj vrátime peniaze, ktoré nebude možné expedovať. Od 13.1.2023 objednávky prijímať nebudeme až do odvolanie za dôvodu náhleho ochorenia.

Bayer Foresto obojok pre psy nad 8 kg 70 cm

Kód: 7725
Neohodnotené
Značka: FORESTO
32,40 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
8.2.2023

Antiparazitický obojok Bayer Foresto účinne a dlhodobo ochráni srsť vášho maznáčika pred nevítanými návštevníkmi.

 

Balenie: 1 ks

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis produktu

Antiparazitický obojok Bayer Foresto účinne a dlhodobo ochráni srsť vášho maznáčika pred nevítanými návštevníkmi. Jeho nasadenie je veľmi jednoduché a bezpečné nielen pre psa, ale aj vašu rodinu a životné prostredie. Obojok je vďaka postupne sa uvoľňujúcim látkam účinný 7 až 8 mesiacov, čím vás ušetrí starostí s každomesačným novým aplikovaním. Tento obojok s celkovou dĺžkou 70 cm je vhodný pre psie plemená s hmotnosťou nad 8 kg.

Dlhodobá ochrana

Antiparazitické obojky Foresto so špeciálnou polymérovou matricou uvoľňujú účinné látky postupne a v malých dávkach. Pre vášho psa predstavujú dlhodobú ochranu trvajúcu až 8 mesiacov, čím vás zbavia starostí s opakovaným aplikovaním každý mesiac.

Zabraňuje prenosu chorôb

Obojky Foresto fungujú aj ako repelent. Parazity nielen zahubia, ale zároveň zabránia ich prisatiu na telo hostiteľa, čím zviera chránia pred prenosom rôznych chorôb.

Vhodný aj pre šteniatka

Štúdie preukázali možnosť používania obojka so súčasným aplikovaním lokálnych prípravkov či tabliet. Tieto obojky sú tak vhodné a absolútne bezpečné pre všetkých psov, vrátane šteniatok vo veku od 7 týždňov.

Vhodný aj pre šteniatka
 
Bezpečný pre rodinu i životné prostredie

Bezpečný pre rodinu i životné prostredie

Obojok možno používať aj vo vode, nakoľko je vodoodolný. Účinné látky, uvoľňované vo veľmi malých dávkach, sa vstrebávajú do lipidovej vrstvy pokožky zvieraťa. Nevymývajú sa a tým nijako nezaťažujú životné prostredie.

 

Zahubí blchy aj kliešte

Pomalé vstrebávanie malého množstva látok z polymérovej matrice do lipidovej vrstvy kože a srsti zviera zbaví bĺch a kliešťov v akomkoľvek vývojovom štádiu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: