Ceva Cestal Cat tablety pre mačky 8 tabliet

Kód: 7698
Neohodnotené
13,20 €
Tovar expedujeme do 1 - 7 dní
Môžeme doručiť do:
25.6.2021

Praziquantel sa rýchlo a takmer úplne absorbuje z tráviaceho traktu. Je, distribuovaný do všetkých orgánov, čo umocňuje jeho vysokú účinnosť proti, larválnym aj dospelým formám cestódy.

Balenie: 8 tabliet

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis produktu

Praziquantel sa rýchlo a takmer úplne absorbuje z tráviaceho traktu. Je, distribuovaný do všetkých orgánov, čo umocňuje jeho vysokú účinnosť proti, larválnym aj dospelým formám cestódy. Praziquantel sa rýchlo metabolizuje, v inaktívne formu a vylučuje sa najmä močom počas 24 hodín po podaní.

Pyrantel pamoas sa z intestinálneho traktu absorbuje zle, malé, množstvo, ktoré sa vstrebe sa rýchlo metabolizuje a vylúči.

Prípravok má u cieľového druhu vysoký index bezpečnosti.  

Liečba a prevencia infestácií všetkými druhmi pásomníc a oblých červov u mačiek, a mačiatok : askaridy (Toxocara cati, Toxascaris leonina), ankylostomy, (Ancylostoma tubaeforme, Uncinaria stenocephala), pásomnica (Taenia, taeniaeformis, Taenia pisiformis, Taenia hydatigena, Dipylidium caninum, Echinococcus multilocularis).  

Môže byť podávaný počas gravidity a laktácie.  

Dávkovanie: 1/2 tablety na menej ako 2 kg. 1 tableta na 2-4 kg. 2 tablety na 4-8 kg.  

 

Perorálne alebo zabalené v potrave.

V prípade masívnej invázie je nutné aplikáciu opakovať za 14 dní.

Preventívne podávanie sa odporúča každý štvrťrok.  

 

Rezistencia parazitov voči ktorejkoľvek skupine antihelmintík sa môže vyvinúť, po častom, opakovanom použití antihelmintík z rovnakej skupiny.  

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: