Esi Noglic 60 tabliet

Kód: 12123
Neohodnotené
16,40 € –13 %
esi noglic 60 ilieky com
16,40 € –13 % 14,30 €
do vypredania zásob
Môžeme doručiť do:
19.1.2022

Výživový doplnok s výťažkami z momordiky, gymnemy, škorice s obsahom chrómu a kyseliny lipoovej (tioktovej).

Balenie: 60 tabliet

Detailné informácie

Podrobný popis

Výživový doplnok sa odporúča užívať v dávke 1 tableta 15 minút pred dvoma hlavnými jedlami. Tabletu je potrebné zapiť dostatočným množstvom tekutiny.

Osoby bez zdravotných problémov sa po užívaní výživového doplnku NOGLIC 30 cítia lepšie a po jeho dlhodobom užívaní pocítili aj mnoho ďalších pozitív.

  • Momordika stelesňuje čínsku rastlinku, ktorá pomáha pri problémoch s cievnym systémom. Obsahuje steroidné saponíny a glukokinetické látky, ktoré pozitívne pôsobia na zníženie hladiny krvného cukru.
  • Gymnema lesná je liana rastúca v Indii, kde bola už od nepamäti využívaná v tradičnej medicíne. Gymnema prispieva k normálnej hladine cukru v krvi, podporuje chuť do jedla, prispieva ku kontrole telesnej hmotnosti a k normálnemu metabolizmu tukov.
  • Škorica je prírodným prostriedkom, ktorý má hypoglykemický účinok, teda reguluje hladinu cukru v krvi. Potvrdil to výskum zverejnený v odbornom časopise Diabetes Care. Škorica výrazne znížila hladinu cukru v krvi u testovaných osôb.
  • Kyselina alfa-lipoová je mitochondriálny enzymatický kofaktor. Zúčastňuje sa energetického metabolizmu.
  • Chróm sa zúčastňuje nielen v procesoch spojených s kontrolou hladiny cukru v krvi, ale aj pri metabolizme lipidov, znižovaní telesnej hmotnosti a hustoty kostí.

Výživový doplnok nie je vhodný pre deti do 3 rokov a tehotné ženy. V prípade užívania hypoglykemických liečiv je potrebné sa o vhodnosti užívania pordaiť s lekárom. Uchovávať mimo dosahu detí. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: