Granday Chaga Proactive, sada 3 druhov

Kód: 26189
2 hodnotenia
Značka: ARTLIFE
29 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
30.6.2022

Obsahuje komplex najsilnejších prírodných imunomodulátorov na svete, adaptogénov a antioxidantov, ktoré sa navzájom dopĺňajú a vzájomne podporujú.

Balenie: 3 nádobky po 45 brikiet

Detailné informácie

Podrobný popis

GRANDAY CHAGA proactive obsahuje komplex najsilnejších prírodných imunomodulátorov na svete, adaptogénov a antioxidantov, ktoré sa navzájom dopĺňajú a vzájomne podporujú. Účinnosť programu zaisťuje najmä kombinovaný účinok liečivých húb – chaga, reishi a cordyceps. Špeciálna technológia príprava „kompaktného extraktu“ s maximálnou koncentráciou účinných látok umožňuje získať dávkovaný, chutný nápoj plný užitočných zložiek pre zdravie.

Komplexný program pre každý deň  Granday chaga (čaga)  proactive  obsahuje tri jedinečné komplexy: imunokorekcia, energetická podpora a antioxidačná ochrana tela.

Koncentrát „Granday chaga“ s cordycepsom
Chaga s extraktom z cordycepsu a tymiánu je receptúra ​​„trojnásobnej ochrany imunity“ s predĺženým účinkom. Každá zo zložiek nápoja poskytuje boj proti zápalovým procesom, zabraňuje rozvoju vírusových a iných infekcií. Unikátny komplex má silné všeobecné posilňujúce a imunokorekčné účinky.

Koncentrát „Granday chaga“ s Reishi
Chaga s hubou Reishi a zázvorom je nápojom mladosti a dlhovekosti. Kombinácia chaga s extraktom z reishi a zázvorom je silný prírodný stimulant, ktorý spúšťa proces regenerácie buniek. Ich vzájomné pôsobenie poskytuje silné protinádorové, protizápalové, antibakteriálne, antialergické a antioxidačné účinky. Zlepšuje metabolizmus, zabraňuje predčasnému starnutiu tela.

Koncentrujte „Granday chaga“ s listami z broskyne a extraktom z jedle
Chaga s extraktom z listov broskyne a extraktom z jedle – bariéra proti voľným radikálom. Kombinácia chaga s broskyňovým listom a jedľou je najsilnejšou antioxidačnou obranou tela. Komplex má silný vazo-posilňujúci, antimikrobiálny účinok a účinok na hojenie rán.  Extrakt z broskyňových listov sa využíva v ruskej ľudovej medicíne najmä pri nádorovom ochorení . Listy broskyne obsahujú vo veľkom množstve flavonoidy. Tinktúra uľavuje najmä v 3. a 4. štádiu od bolestí a nechutenstva. Využíva sa pri rakovine hrtana, jazyka, žalúdka, čriev, obličiek, prsníka, štítnej žľazy a prostaty. Zvyšuje tiež hladinu hemoglobínu v krvi.

Prečítajte si viac o prospešných vlastnostiach chaga v našom článku.

Ako chaga pomáha potlačiť množenie častíc koronavírusu, prečítajte si tu

 

GRANDAY CHAGA – koncentrát na výrobu nápoja na báze huby chaga ,  obsahuje tieto tri druhy na ráno, obed a večer : 

  1. Koncentrát Granday Chaga s Cordyceps – výživový doplnok. Užívať ráno. Imunita.  

Zloženie:

Aktívne látky: [prášok z ryšavca šikmého – huba čaga (Inonotus obliquus), výťažok z ryšavca šikmého – huba čaga (Inonotus obliquus), výťažok zo žezlovke čínskej (Cordyceps sinensis), výťažok z dúšky tymiánovej (Thymus vulgaris)]

 

Obsah aktívnych látok 1 tableta Odporúčaná denná dávka (%)
Prášok z ryšavca šikmého – huba čaga (Inonotus obliquus) 750 mg Nie je stanovená
Výťažok z ryšavca šikmého – huba čaga (Inonotus obliquus) 200 mg Nie je stanovená
Výťažok zo žezlovke čínskej (Cordyceps sinensis) 25 mg Nie je stanovená
Výťažok z dúšky tymiánovej (Thymus vulgaris) 25 mg Nie je stanovená

 

  1. Koncentrát Granday Chaga s Reishi – výživový doplnok. Užívať cez obed.

 

Zloženie:

Aktívne látky: [prášok z ryšavca šikmého – huba čaga (Inonotus obliquus), výťažok z ryšavca šikmého – huba čaga (Inonotus obliquus), výťažok z koreňa ďumbiera lekárskeho (Zingiber officinale), výťažok z lesklokôrovky obyčajnej – huba reishi (Ganoderma lucidum)].

 

Obsah aktívnych látok 1 tableta Odporúčaná denná dávka (%)
Prášok z ryšavca šikmého – huba čaga (Inonotus obliquus) 735 mg Nie je stanovená
Výťažok z ryšavca šikmého – huba čaga (Inonotus obliquus) 200 mg Nie je stanovená
Výťažok z koreňa ďumbiera lekárskeho (Zingiber officinale) 40 mg Nie je stanovená
Výťažok z lesklokôrovky obyčajnej – huba reishi (Ganoderma lucidum) 25 mg Nie je stanovená

 

  1. Koncentrát Granday Chaga s extraktom broskyne a jedle – výživový doplnok. Užívať večer. Antioxidant

 

Zloženie:

Aktívne látky: [prášok z ryšavca šikmého – huba čaga (Inonotus obliquus), výťažok z ryšavca šikmého – huba čaga (Inonotus obliquus), výťažok z listov broskyne obyčajnej (Prunus persica), výťažok z jedle sibírskej (Abies sibirica)].

 

Obsah aktívnych látok 1 tableta Odporúčaná denná dávka (%)
Prášok z ryšavca šikmého – huba čaga (Inonotus obliquus) 756 mg Nie je stanovená
Výťažok z ryšavca šikmého – huba čaga (Inonotus obliquus) 200 mg Nie je stanovená
Výťažok z listov broskyne obyčajnej (Prunus persica) 40 mg Nie je stanovená
Výťažok z jedle sibírskej (Abies sibirica) 4 mg Nie je stanovená

 

Skladovanie: Uchovávajte na suchom mieste do 25 °C mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Odporúčané dávkovanie: Odporúča sa piť tri šálky denne: ráno, popoludní a večer.  1 tabletu zalejte v pohári s 200 ml vriacej vody a nechajte lúhovať 5-7 minút, následne vypite. Dĺžka užívania: 1 balenie GRANDAY CHAGA je určené na 1,5mesiaca pitia. Produkt užívajte po dobu 3-5 mesiacov a ak je to potrebné cyklus zopakujte po 7-10 dňovej prestávke. Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Upozornenie:  Tento výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy a nie je určený pre deti. O užívaní v priebehu tehotenstva a dojčenia sa poraďte so svojím lekárom. Tento produkt nie je určený ako prevencia alebo liek na niektoré ochorenia. Podľa nariadenia EP a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym doplnkom výživy priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Tieto informácie hovoria o všeobecných účinkoch jednotlivých zložiek, o ktorých sa dočítate v encyklopédiách a náučnej literatúre.
Všetky uvedené informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach sú súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení doplnkov výživy prípadne ich nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky doplnku výživy treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
J Avatar autora Granday chaga 3.11.2021 11:03
Teraz užívam na posilnenie imunity, zahreje a chutí výborne hoci je to silný extrakt. Jednoduchá príprava, iba zalejem vriacou vodou. Odporúčam!
Odpovedať

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie