Granday Chaga Proactive, sada 3 druhov

Kód: 26189
3 hodnotenia
Značka: ARTLIFE
53 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
30.11.2022

Obsahuje komplex najsilnejších prírodných imunomodulátorov na svete, adaptogénov a antioxidantov, ktoré sa navzájom dopĺňajú a vzájomne podporujú.

Balenie: 3 nádobky po 45 brikiet

Detailné informácie

Podrobný popis

GRANDAY CHAGA proactive obsahuje komplex najsilnejších prírodných imunomodulátorov na svete, adaptogénov a antioxidantov, ktoré sa navzájom dopĺňajú a vzájomne podporujú. Účinnosť programu zaisťuje najmä kombinovaný účinok liečivých húb – chaga, reishi a cordyceps. Špeciálna technológia príprava „kompaktného extraktu“ s maximálnou koncentráciou účinných látok umožňuje získať dávkovaný, chutný nápoj plný užitočných zložiek pre zdravie.

Komplexný program pre každý deň  Granday chaga (čaga)  proactive  obsahuje tri jedinečné komplexy: imunokorekcia, energetická podpora a antioxidačná ochrana tela.

Koncentrát „Granday chaga“ s cordycepsom
Chaga s extraktom z cordycepsu a tymiánu je receptúra ​​„trojnásobnej ochrany imunity“ s predĺženým účinkom. Každá zo zložiek nápoja poskytuje boj proti zápalovým procesom, zabraňuje rozvoju vírusových a iných infekcií. Unikátny komplex má silné všeobecné posilňujúce a imunokorekčné účinky.

Koncentrát „Granday chaga“ s Reishi
Chaga s hubou Reishi a zázvorom je nápojom mladosti a dlhovekosti. Kombinácia chaga s extraktom z reishi a zázvorom je silný prírodný stimulant, ktorý spúšťa proces regenerácie buniek. Ich vzájomné pôsobenie poskytuje silné protinádorové, protizápalové, antibakteriálne, antialergické a antioxidačné účinky. Zlepšuje metabolizmus, zabraňuje predčasnému starnutiu tela.

Koncentrujte „Granday chaga“ s listami z broskyne a extraktom z jedle
Chaga s extraktom z listov broskyne a extraktom z jedle – bariéra proti voľným radikálom. Kombinácia chaga s broskyňovým listom a jedľou je najsilnejšou antioxidačnou obranou tela. Komplex má silný vazo-posilňujúci, antimikrobiálny účinok a účinok na hojenie rán.  Extrakt z broskyňových listov sa využíva v ruskej ľudovej medicíne najmä pri nádorovom ochorení . Listy broskyne obsahujú vo veľkom množstve flavonoidy. Tinktúra uľavuje najmä v 3. a 4. štádiu od bolestí a nechutenstva. Využíva sa pri rakovine hrtana, jazyka, žalúdka, čriev, obličiek, prsníka, štítnej žľazy a prostaty. Zvyšuje tiež hladinu hemoglobínu v krvi.

Prečítajte si viac o prospešných vlastnostiach chaga v našom článku.

Ako chaga pomáha potlačiť množenie častíc koronavírusu, prečítajte si tu

 

GRANDAY CHAGA – koncentrát na výrobu nápoja na báze huby chaga ,  obsahuje tieto tri druhy na ráno, obed a večer : 

  1. Koncentrát Granday Chaga s Cordyceps – výživový doplnok. Užívať ráno. Imunita.  

Zloženie:

Aktívne látky: [prášok z ryšavca šikmého – huba čaga (Inonotus obliquus), výťažok z ryšavca šikmého – huba čaga (Inonotus obliquus), výťažok zo žezlovke čínskej (Cordyceps sinensis), výťažok z dúšky tymiánovej (Thymus vulgaris)]

 

Obsah aktívnych látok 1 tableta Odporúčaná denná dávka (%)
Prášok z ryšavca šikmého – huba čaga (Inonotus obliquus) 750 mg Nie je stanovená
Výťažok z ryšavca šikmého – huba čaga (Inonotus obliquus) 200 mg Nie je stanovená
Výťažok zo žezlovke čínskej (Cordyceps sinensis) 25 mg Nie je stanovená
Výťažok z dúšky tymiánovej (Thymus vulgaris) 25 mg Nie je stanovená

 

  1. Koncentrát Granday Chaga s Reishi – výživový doplnok. Užívať cez obed.

 

Zloženie:

Aktívne látky: [prášok z ryšavca šikmého – huba čaga (Inonotus obliquus), výťažok z ryšavca šikmého – huba čaga (Inonotus obliquus), výťažok z koreňa ďumbiera lekárskeho (Zingiber officinale), výťažok z lesklokôrovky obyčajnej – huba reishi (Ganoderma lucidum)].

 

Obsah aktívnych látok 1 tableta Odporúčaná denná dávka (%)
Prášok z ryšavca šikmého – huba čaga (Inonotus obliquus) 735 mg Nie je stanovená
Výťažok z ryšavca šikmého – huba čaga (Inonotus obliquus) 200 mg Nie je stanovená
Výťažok z koreňa ďumbiera lekárskeho (Zingiber officinale) 40 mg Nie je stanovená
Výťažok z lesklokôrovky obyčajnej – huba reishi (Ganoderma lucidum) 25 mg Nie je stanovená

 

  1. Koncentrát Granday Chaga s extraktom broskyne a jedle – výživový doplnok. Užívať večer. Antioxidant

 

Zloženie:

Aktívne látky: [prášok z ryšavca šikmého – huba čaga (Inonotus obliquus), výťažok z ryšavca šikmého – huba čaga (Inonotus obliquus), výťažok z listov broskyne obyčajnej (Prunus persica), výťažok z jedle sibírskej (Abies sibirica)].

 

Obsah aktívnych látok 1 tableta Odporúčaná denná dávka (%)
Prášok z ryšavca šikmého – huba čaga (Inonotus obliquus) 756 mg Nie je stanovená
Výťažok z ryšavca šikmého – huba čaga (Inonotus obliquus) 200 mg Nie je stanovená
Výťažok z listov broskyne obyčajnej (Prunus persica) 40 mg Nie je stanovená
Výťažok z jedle sibírskej (Abies sibirica) 4 mg Nie je stanovená

 

Skladovanie: Uchovávajte na suchom mieste do 25 °C mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Odporúčané dávkovanie: Odporúča sa piť tri šálky denne: ráno, popoludní a večer.  1 tabletu zalejte v pohári s 200 ml vriacej vody a nechajte lúhovať 5-7 minút, následne vypite. Dĺžka užívania: 1 balenie GRANDAY CHAGA je určené na 1,5mesiaca pitia. Produkt užívajte po dobu 3-5 mesiacov a ak je to potrebné cyklus zopakujte po 7-10 dňovej prestávke. Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Upozornenie:  Tento výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy a nie je určený pre deti. O užívaní v priebehu tehotenstva a dojčenia sa poraďte so svojím lekárom. Tento produkt nie je určený ako prevencia alebo liek na niektoré ochorenia. Podľa nariadenia EP a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym doplnkom výživy priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Tieto informácie hovoria o všeobecných účinkoch jednotlivých zložiek, o ktorých sa dočítate v encyklopédiách a náučnej literatúre.
Všetky uvedené informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach sú súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení doplnkov výživy prípadne ich nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky doplnku výživy treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

Nevypĺňajte toto pole:
J Avatar autora Granday chaga 3.11.2021 11:03
Teraz užívam na posilnenie imunity, zahreje a chutí výborne hoci je to silný extrakt. Jednoduchá príprava, iba zalejem vriacou vodou. Odporúčam!
Odpovedať