Alpecin Energizer Coffein Shampoo C1 250 ml

Kód: 7614
Neohodnotené
6,65 €
Tovar expedujeme do 1 - 7 dní
Môžeme doručiť do:
22.3.2023

Kofeínový šampón posilňuje oslabené vlasové korienky a zabraňuje dedičnému vypadávaniu vlasov.

Balenie: 250 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis produktu

Kto by netúžil po krásnych, zdravých a predovšetkým hustých vlasoch? Tento šampón ponúka kvalitnú starostlivosť a efektívne výsledky. Je ideálnou voľbou na ceste k pevnej a bohatej hrive. Jeho dômyselné zloženie preukázateľne spomaľuje aj geneticky podmienené vypadávanie vlasov, čo ocenia najmä muži. Šampón zároveň stimuluje rast nových vlasov. Jeho súčasťou sú vitamíny, ktoré vlasom poskytnú potrebnú výživu. Prípravok neobsahuje zmäkčovadlá a tak nepredstavuje pre vaše vlasy žiadnu zbytočnú záťaž.

Stop vypadávaniu vlasov

Šampón obsahuje kofeín, ktorý vaše vlasy doslova „nakopne“! Táto zložka už po dvoch minútach preniká priamo k vlasovému folikulu, ktorý posilní a zároveň prekrví okolitú pokožku. Tento proces zastaví aj geneticky podmienené vypadávanie vlasov.

Stop vypadávaniu vlasov
 
Vlasový doping

Vlasový doping

Začnite sa tešiť na krásne a husté vlasy! Dômyselné zloženie šampónu aktivuje korienky vlasov, čím podnecuje ich rast. Fáza rastu vlasov sa predlžuje a celkovo zrýchľuje.

 

Výživa už od korienkov

Súčasťou šampónu je tiež zinok a niacín - nevyhnutné zložky potrebné pre rast vlasov a zdravé vlasové korienky. Vaše okolie prekvapíte lesklými a na pohľad bohatými vlasmi.

Výživa už od korienkov
 
Dômyselné zloženie

Dômyselné zloženie

Tento prípravok neobsahuje silikóny ani iné zmäkčujúce látky. Už po niekoľkých použitiach šampónu tak môžete očakávať na dotyk pevnejšie a kvalitnejšie vlasy.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: