Milí zákazníci, objednávky, ktoré sme prijali postupne vybavíme a aj vrátime peniaze, ktoré nebude možné expedovať. Od 13.1.2023 objednávky prijímať nebudeme až do odvolanie za dôvodu náhleho ochorenia.

Alpecin Hybrid Coffein Shampoo 250 ml

Kód: 7623
Neohodnotené
6,80 €
Tovar expedujeme do 1 - 7 dní
Môžeme doručiť do:
2.2.2023

Alpecin Hybrid kofeínový šampón pre citlivú, svrbiacu pokožku hlavy a suché lupiny spôsobené suchou pokožkou hlavy.

Balenie: 250 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

Alpecin Hybrid kofeínový šampón

Pre citlivú, svrbiacu pokožku hlavy a suché lupiny spôsobené suchou pokožkou hlavy.

  • Hybrid technológia: Jemná, ale účinná. Hydratuje a upokojuje pokožku hlavy. Kofeín funguje ako palivo pre prevenciu dedičného vypadávaniu vlasov. Používajte každý deň a nechajte na vlasoch pôsobiť 2 minúty. Vhodný pre suché lupiny.
  • Hydratačný efekt: Jemné zloženie šampónu pre citlivú, svrbiacu a suchú pokožku hlavy. Hydratuje a upokojuje pokožku hlavy. Pôsobí proti svrbeniu a suchým lupinám spôsobených suchou pokožkou hlavy.
  • Palivový efekt: Palivo v podobe kofeínu stimuluje vlasové korienky a predchádza dedičnému vypadávaniu vlasov.

Svrbenie - problém suchej, citlivej pokožky hlavyViac ako jeden muž zo štyroch trpí tým, že má citlivou pokožkou hlavy. Svrbenie, suchosť, začervenanie alebo pocit napätia - pokožka hlavy reaguje obzvlášť citlivo v závislosti na dispozíciách jednotlivých osôb.

Príčinou môže byť nedostatočná produkcia mazových žliaz, ktorá ohrozuje prirodzenú rovnováhu pokožky hlavy. To má za následok suchú, citlivú pokožku hlavy.

Alpecin Hybrid Coffein Shampoo byl vyvinutý ako možné riešenie tohto problému. Šampón čistí vlasy veľmi jemne a šetrne. Hydratuje a upokojuje pokožku hlavy. Zároveň palivo v podobe kofeínu stimuluje korienky vlasov. Dochádza tak k posilňovaniu vlasových korienkov a prevenciu dedičného vypadávaniu vlasov.

  • Pozor: Ak je pokožka hlavy suchá, objavujú sa často jemné, biele lupiny. Tie by sa nemali zamieňať s mastnými lupinami.
  • Použitie: Nechajte na pokožke hlavy každý deň pôsobiť 2 minúty - od nanesenia po opláchnutí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: