Ducray Neoptide roztok proti vypadávaniu vlasov pre mužov Chronic Hair Loss 100 ml

Kód: 1493
Neohodnotené
56,50 €
Tovar expedujeme do 1 - 7 dní
Môžeme doručiť do:
19.1.2022
roztok proti chronickému vypadávaniu vlasov u mužov 1x100 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

Roztok pri vypadávaní vlasov Neoptide pre mužov obsahuje kombináciu inovatívnych patentovaných aktívnych látok. Tie pôsobia proti procesu, ktorý má za následok neustále vypadávanie vlasov.

Peptidoxyl-4 stimuluje mikrocirkuláciu vo vlasovej pokožke a pomáha dopĺňať zložky nevyhnutné pre bunkový metabolizmus.
Monolaurín znižuje aktivitu kľúčového enzýmu, ktorý je hlavným faktorom vypadávania vlasov.
Synergická a patentovaná kombinácia peptidoxylu-4 a monolaurínu, vytvorená výskumným tímom dermatologických laboratórií Ducray, naozaj „predlžuje" rast vlasov; pomáha regulovať signál, ktorý hrá dôležitú úlohu v regenerácii buniek vlasového folikulu a tým predlžuje životnosť vlasu: vypadávanie vlasov je tak obmedzené.
Jeho ľahká textúra umožňuje optimálnu absorpciu a nezanecháva mastné vlasy. Zloženie je obzvlášť dobre tolerované a je vhodné aj pre tú najcitlivejšiu vlasovú pokožku.

Chronické vypadávanie vlasov u mužov je vo väčšine prípadov hormonálne a dedičné. Progresívne vypadávanie vlasov je sprevádzané kratšími vlasovými cyklami a zmenšovaním vlasu. Začiatok vypadávania vlasov sa môže líšiť v závislosti na veku, avšak rýchla reakcia a používanie vhodných produktov je odporúčané na spomalenie tohto procesu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: