FLAEM TRF18 Elektrická vyhrievacia podložka

Kód: TOW008214
Neohodnotené
Značka: FLAEM
74,98 €
Vyprodáno
Prednosti vyhrievacej podložky FLAEM TRF18 sú: 5-stupňové nastavenie, antialergická obliečka, automatické vypnutie a nízka spotreba energie. Vyhrievacie podložky sú zariadenia, ktoré sa zohrievajú teplom generovaným elektrickým prúdom a potom sa aplikujú na telo a spôsobujú vedenie tepla do tkanív. Pri liečbe vyhrievacou podložkou sa využíva suché teplo. Flaem TRF18 podložka spotrebuje iba 15W, čím je energeticky efektívna a je možné ju používať každý deň.

Detailné informácie

Podrobný popis

Čo je vyhrievacia podložka.
Vyhrievacie podložky sú zariadenia, ktoré sa zohrievajú teplom generovaným elektrickým prúdom a potom sa aplikujú na telo a spôsobujú vedenie tepla do tkanív. Pri liečbe vyhrievacou podložkou sa využíva suché teplo.
Nízka energetická náročnosť.
Flaem TRF18 podložka spotrebuje iba 15W, čím je energeticky efektívna a je možné ju používať každý deň.
Multifunkčné použitie.
Podložky môžu byť použité na uvoľnenie napätých svalov, zmiernenie bolesti, zlepšenie lokálneho krvného obehu. Používajú sa okrem iného v takých stavoch, ako sú: syndrómy chronickej bolesti, svalové kŕče (vrátane hladkých svalov gastrointestinálneho traktu), degeneratívne zmeny kĺbov, posttraumatické stavy, príprava na ďalšie liečby a terapeutické cvičenia. Mikroprocesor zabudovaný do regulátora Flaem TRF18 zaručuje optimálnu a konštantnú teplotu počas celej jej životnosti.
Prednosti vyhrievacej podložky Flaem.
Podložka Flaem TRF18 má päťstupňovú reguláciu teploty, takže si môžete zvoliť úroveň tepla podľa svojich potrieb. Flaem TRF18 sa po 3 hodinách automaticky vypne. Podložka Flaem sa dá prispôsobiť rôznym častiam tela, pretože je ohybná. Je tiež príjemná na dotyk vďaka odnímateľnej, antialergickej a priedušnej obliečke, ktorá sa dá prať. Elektrické podložky sa niekedy používajú s masážnymi prístrojmi, pretože sa kombinujú účinky mechanickej stimulácie a priameho zahrievania tkanív. Rozmer 42x38cm.
Záruka 2 roky.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: