ADVANCE Probio24 cps 1x60 ks

Kód: 8220
Novinka
Neohodnotené
16,20 €
Tovar expedujeme do 1 - 7 dní
Môžeme doručiť do:
1.12.2022

Výživový doplnok obsahuje komplex 11 kmeňov živých bakteriálnych kultúr (Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium lactis, Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium breve, Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus casei, Lactococcus lactis, Bifidobacterium bifidum, Streptococcus thermophilus, Lactobacillus paracasei) a inulín.

Detailné informácie

Podrobný popis

Výživový doplnok užívajú dospelí v dávke 1-3 kapsuly denne, najlepšie spolu s jedlom. Kapsulu je potrebné zapiť dostatočným množstvom tekutín. Vhodné na dlhodobé užívanie.

Upozornenie: Výživový doplnok nie je určený pre deti do 3 rokov. V období tehotenstva a dojčenia sa odporúča užívanie konzultovať s lekárom. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Uchovávať mimo dosahu detí. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Probio24 60 cps. – 11 kmeňov, 33 miliárd

Probio24 je unikátny probiotický výživový doplnok. Obsahuje komplex 11 odolných bakteriálnych kmeňov a 33 miliárd živých kultúr v dennej dávke.

Najsilnejšie?
Sme presvedčení, že ÁNO. 11 odolných kmeňov, 33 miliárd živých baktérií v dennej dávke – maximálna kvalita a odolnosť bakteriálnych kultúr z USA. To je unikátny prípravok Probio24.

Komplex 11 kmeňov
Prípravok Probio24 obsahuje komplex 11 kmeňov Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium lactis, Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium breve, Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus casei, Lactococcus lactis, Bifidobacterium bifidum, Streptococcus thermophilus, Lactobacillus paracasei.

33 miliárd živých baktérií v dennej dávke
Vysoký počet priateľských baktérií v dennej dávke – 33 miliárd CFU (kolónie tvoriace jednotku) zaisťuje maximálny efekt. Vďaka vysokokvalitným kmeňom je tento vysoký obsah živých kultúr garantovaný po celý čas použiteľnosti prípravku.

Výroba v USA
Bakteriálne kultúry pochádzajú od výrobcu z USA, ktorý patrí medzi absolútnu svetovú špičku. Vďaka tomu je zaistená vysoká kvalita a odolnosť kultúr, ktorých obsah a kvalita sú certifikované.

Veľmi odolné kmene
Ide o vysokokvalitný komplex bakteriálnych kmeňov, ktorý je odolný voči kyslému prostrediu v žalúdku. Vďaka tomu sa živé kultúry dostanú v maximálnej miere do tráviaceho traktu, kde je cieľové miesto ich pôsobenia.

Synergický efekt
Komplex bakteriálnych kmeňov v prípravku Probio24 je taktiež doplnený zložkou inulín pre maximálny synergický efekt.

Balenie: 60 kapsúl

Aktívne látky v 1 kapsule:
Komplex 11 bakteriálnych kmeňov(Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium lactis, Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium breve, Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus casei, Lactococcus lactis, Bifidobacterium bifidum, Streptococcus thermophilus, Lactobacillus paracasei) - 11 miliárd CFU*
Inulín - 400 mg
*CFU - colony forming units (kolonie tvořící jednotku)

Zloženie: 
inulín, želatína, komplex 11 bakteriálnych kmeňov (Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium lactis, Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium breve, Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus casei, Lactococcus lactis, Bifidobacterium bifidum, Streptococcus thermophilus, Lactobacillus paracasei).

Užívanie a dávkovanie
Užívajte 1–3 kapsuly denne. Užívajte najlepšie spolu s jedlom. Dostatočne zapite. Vhodné aj na dlhodobé užívanie. Balenie obsahuje 60 kapsúl.

Upozornenie:
Nie je určené pre deti do 3 rokov. V období tehotenstva a dojčenia odporúčame vhodnosť užívania konzultovať s vaším lekárom. Neužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zo zložiek produktu. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Dbajte na vyváženú stravu a zdravý životný štýl. V prípade potreby sa o vhodnosti užívania poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom. Skladujte v tme a suchu pri teplote do 25 °C. Ukladajte mimo dosahu detí. Výživový doplnok.

Vyskúšajte unikátne Probio24 ešte dnes!

Aktívne látky

Bifidobacterium bifidum (živé bakteriálne kultúry) Bifidobacterium breve (živé bakteriálne kultúry) Bifidobacterium lactis (živé bakteriálne kultúry) Lactobacillus acidophilus (živé bakteriálne kultúry) Lactobacillus bulgaricus (živé bakteriálne kultúry) Lactobacillus casei (živé bakteriálne kultúry) Lactobacillus paracasei Lactobacillus plantarum (živé bakteriálne kultúry) Lactobacillus rhamnosus (živé bakteriálne kultúry) Streptococcus thermophilus

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: