ADVANCE Urixin tbl 1x60 ks

Kód: 8232
Novinka
Neohodnotené
15,30 €
Tovar expedujeme do 1 - 7 dní
Môžeme doručiť do:
9.12.2022

Výživový doplnok obsahuje kombináciu 6 aktívnych látok.

Detailné informácie

Podrobný popis

Výživový doplnok sa odporúča užívať u dospelých v dávke 2 tablety denne.Tablety sa užijú vcelku, spolu s jedlom a zapijú sa dostatočným množstvom tekutiny. pri dlhodobom užívaní 1 tabletu denne.

Upozornenie: Výživový doplnok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Uchovávať mimo dosahu detí. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Informácia od dodávateľa

Spirulina ADVANCE obsahuje 100 % čistú spirulinu prémiovej BIO kvality. Tablety sa šetrne lisujú a neobsahujú žiadne spojivá ani ďalšie prídavné látky.

Prémiová kvalita:

100% čistá
: 
Spirulina ADVANCE obsahuje 100 % čistú spirulinu. Tablety sa šetrne lisujú a neobsahujú žiadne spojivá ani ďalšie prídavné látky.

BIO kvalita
:
Spirulina ADVANCE je tej najvyššej kvality. Pestuje sa v čistom prostredí na ostrove Hainan v juhovýchodnej Ázii. Teplo, priezračne čistá voda a extrémne silný slnečný svit 12 hodín denne zaručujú optimálne podmienky na rast spiruliny. Kontrolované podmienky pestovania zaručujú čistotu finálnej suroviny bez obsahu kontaminujúcich látok. Kvalita surovín a celého výrobného procesu je garantovaná certifikáciou BIO – konkrétne certifikáty Naturland a CERES.

Kvalita výrobného procesu:

Pestovateľ, od ktorého odoberáme, patrí medzi svetovú špičku. Celý proces spracovania je maximálne šetrný a zohľadňuje snahu zachovať v spiruline všetky hodnotné prírodné látky. Na konci výroby nasleduje výstupná kontrola suroviny. Vykonávame nezávislú kontrolu kvality v akreditovanom laboratóriu – mikrobiologickú a chemickú analýzu. Vďaka tomu môžeme zaručiť spirulinu tej najvyššej kvality.

Účinky:

  • Pri chudnutí
: Užívanie spiruliny podporuje kontrolu telesnej hmotnosti a chudnutie.
  • Imunita a obranyschopnosť: 
Spirulina podporuje správnu funkciu imunitného systému a prirodzenú obranyschopnosť.
  • Vitalita: 
Spirulina podporuje celkovú vitalitu organizmu.
  • Vitamíny a minerály v prirodzenej podobe
: Spirulina obsahuje celý rad vitamínov a minerálnych látok. Telo tieto látky pri užívaní spiruliny prijíma v prirodzenej podobe a nie vyrobené synteticky.
  • Vysoký obsah vlákniny: Spirulina je prírodným zdrojom vysokého množstva vlákniny.
  • Zdravá hladina cukru v krvi
: Spirulina prispieva k udržaniu normálnej hladiny cukru v krvi.
  • Aminokyseliny
: Spirulina obsahuje 18 rôznych aminokyselín vrátane esenciálnych, ktoré si telo nevie vyrobiť samo a musí ich prijímať v potrave.
  • Chlorofyl
: Chlorofyl je unikátne zelené farbivo, pomocou ktorého získavajú rastliny energiu zo slnečného žiarenia a ďalej ju využívajú. Spirulina obsahuje jednu z najvyšších koncentrácií chlorofylu zo všetkých rastlín.
  • Antioxidant
: Spirulina je antioxidant a pomáha tak chrániť bunky pred negatívnym pôsobením voľných radikálov.

 

Aktívne látky

Camellia (Thea) sinensis (zelený čaj) Lactobacillus acidophilus (živé bakteriálne kultúry) manóza Solidago virgaurea (zlatobyľ) Urtica dioica (pŕhľava, žihľava dvojdomá) Vaccinium macrocarpon (kanadská brusnica)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: