Dia Moringa & Ginger Caribbean 120 kapsúl

Kód: 8184
Novinka
Neohodnotené
42,36 € –13 %
moringa dia ginger 120 cps
42,36 € –13 % 36,96 €
Tovar expedujeme do 1 - 7 dní
Môžeme doručiť do:
19.1.2022

Potencovaný účinok 2-kombinácie rastlinných preparátov s výrazným efektom pri chudnutí, znižovaní apetítu, stabilizácii hladiny glukózy v krvi a podpore trávenia. Zosilnený antioxidačný a protizápalovýefekt vďaka gingerolu a fytosterolom (viď bližšie informácie). Účinnosť produktu je daná kvalitou materiálu.

Prínos užívania:

 • Podpora chudnutia, znižovanie apetítu, stabilizácia
 • Hladina glukózy v krvi
 • Antioxidačný a protizápalový účinok
 • Antidiabetické a antiobezitné účinky
 • Prevencia srdcovo - cievnych ochorení

Zloženie:

Moringa Carribean, Zingiber officinale.

Obsah balenia:

 • Balenie obsahuje 120 kapsúl.
 • Hmotnosť kapsule je 250 mg.
 • Hmotnosť balenia je 42,6 g.

Dávkovanie:

 • Denná dávka pre dospelých - 4 kapsule (2×2).
 • Denná dávka pre tínedžerov - 2 kapsule.
 • Kapsule užiť po jedle pre vyššiu biodostupnosť a vstrebateľnosť nutrientov.

Upozornenie:

Odporúčanú dennú dávku neprekračujte. Výživové doplnky nie sú náhradou vyváženej a pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Detailné informácie

Podrobný popis

Bližšie informácie:

Antidiabetické účinky: Preparát obsahuje v každej kapsuli 80%-ný podiel prášku zo šetrne sušených listov Moringy. V listoch Moringy sa nachádza vysoké množstvo jedinečných izotiokyanátov (MIC), ktoré pôsobia proti obezite a zvyšovaniu váhy, a preukázaná bola aj ich anti-diabetická účinnosť. 20% obsahu kapsule je tvorený práškom z Ďumbiera (zázvoru). Podľa najnovších štúdií má konzumácia zázvoru efekt na stabilizáciu hladiny glukózy v krvi a pôsobí preventívne na vznik srdcovo-cievnych ochorení. Priaznivo vplýva aj na hladinu cholesterolu a triglyceridov.

Antioxidačný efekt: Sprievodným znakom užívania prášku z Moringy je navyšovanie účinných antioxidantov v organizme, ktoré ochraňujú bunky v pankrease produkujúce inzulín a eliminujú množstvo voľných radikálov. Za tento efekt zodpovedajú najmä flavonoidy ako je kvercetín, ale aj vysoký obsah vitamínu A, E a C, ktoré sú známe svojim antioxidačným účinkom. Zázvor obsahuje 6-gingerol, ktorý výrazne potláča produkciu vysoko reaktívnych dusíkatých molekúl a oxidov dusíka. Pomáha telu chrániť zásoby glutationu (antioxidant a ničiteľ voľných radikálov).

Protizápalový efekt: Súčasné štúdie poukazujú na silné potizápalové účinky extraktov z listov Moringy. Fytochemická analýza potvrdila prítomnosť kampferolu-3-glykozidu, a mastných kyselín ako je kyselina chlorogénna. Protizápalové účinky sú potencované prítomnosťou flavonoidov a rôznych foriem fytochemikálií v sušených listoch Moringy. Zázvor je významný pri liečbe zápalov a je vhodný na prirodzenú úľavu od bolesti. V zázvore je mnoho látok, ktoré mu dodávajú typickú chuť a vôňu: zingeróny, shogaoly a gingeroly. Tieto oleje účinne pôsobia proti baktériám, vírusom, plesniam a parazitom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: