FLAEM TRF19 Elektrická vyhrievacia podložka s pieskom

Kód: TOW008215
Neohodnotené
Značka: FLAEM
78,41 €
Nedostupný
Prednosti vyhrievacej podložky FLAEM TRF19 sú: 5-úrovní teploty, rýchle zahriatie, automatické vypnutie, inovatívny vyhrievací systém. Vyhrievacie podložky sú zariadenia, ktoré sa zohrievajú teplom generovaným elektrickým prúdom a potom sa aplikujú na telo a spôsobujú vedenie tepla do tkanív. Pri liečbe vyhrievacou podložkou sa využíva suché teplo. Podložky môžu byť použité na uvoľnenie napätých svalov, zmiernenie bolesti, zlepšenie lokálneho krvného obehu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Čo sú vyhrievacie podložky. 
Vyhrievacie podložky sú zariadenia, ktoré sa zohrievajú teplom generovaným elektrickým prúdom a potom sa aplikujú na telo a spôsobujú vedenie tepla do tkanív. Pri liečbe vyhrievacou podložkou sa využíva suché teplo.
Multifunkčné využitie.
Podložky môžu byť použité na uvoľnenie napätých svalov, zmiernenie bolesti, zlepšenie lokálneho krvného obehu. Používajú sa okrem iného v takých stavoch, ako sú: syndrómy chronickej bolesti, neuralgia, svalové kŕče (vrátane hladkých svalov gastrointestinálneho traktu), degeneratívne zmeny kĺbov, posttraumatické stavy, príprava na ďalšie liečby a terapeutické cvičenia. Mikroprocesor zabudovaný do regulátora podložky zaručuje optimálnu a konštantnú teplotu počas celej jeho životnosti.
Prednosti vyhrievacej podložky Flaem.
Flaem TRF19 má päťstupňovú reguláciu teploty, takže si môžete zvoliť úroveň tepla podľa svojich potrieb. Podložka sa vyznačuje inovatívnym vyhrievacím systémom - vankúš je vyplnený čistým pieskom, ktorý vás udržuje v teple po dlhú dobu. Flaem TRF19 sa po 3 hodinách automaticky vypne. Elektrické podložky sa niekedy používajú s masážnymi prístrojmi, pretože sa kombinujú účinky mechanickej stimulácie a priameho zahrievania tkanív.
Rozmer 40x30cm.
Záruka 2 roky.

Nevypĺňajte toto pole:
J Avatar autora 14.3.2022 19:37
Čo tak udať rozsah teploty?!
Odpovedať